Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire fontos a gyerek?

Figyelt kérdés

Ti terveznétek hosszútávú kapcsolatot olyan nővel,aki nem szeretne gyereket?

Általában a nőknél alap elvárás,hogy később családot akarnak alapítani,de mi a helyzet a férfiakkal,nektek is ilyen "fontos" a gyerek?


2016. ápr. 8. 14:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
En most 31 vagyok, s meg nem szerepel a tervem között a gyerek.nem tudom, hogy valaha fog-e. Szoval semmi akadálya.
2016. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Jelenleg nem szerepel az életemben a gyerek gondolata. Nem is tudom, hogy valaha fog-e.
2016. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Mi mikor még tiniként összejöttünk párommal úgy voltunk, hogy barátnőm nem szeretett volna, én mivel idősebb voltam természetesen akartam. Na nem akkor persze hanem majd. Aztán ahogy kiteljesedett a szeremünk, Ő jobban akarta már mint én...de legalábbis korábbban. És lett is, mi meg összeházasodtunk. És amint az anyagi hátterünk leetővé teszi akarunk mégegyet. 28F/25L
2016. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Blade Bone ***** válasza:
40%
Nekem fontos nagyon. :) Ha nem tudnám hosszú idő után se megmutatni a páromnak, hogy mekkora áldás is egy kisbaba, vagy kettő :D akkor lehet elgondolkodnék azon, hogy nem az igazi. Persze azt figyelembe venném, hogy minek mi az oka stb.. Szóval csak úgy nem szakítanék ez miatt, vagy kezdődő kapcsolatnál sem ítélkeznék ez végett.
2016. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hány évesen gondolod most ezt?


idővel sokakban beindul az anyaösztön, mutatnék neked egy aranyos, tündéri kislányt, és lehet, h te kapnál kedvet. :D de egyébként ehhez a megfelelő partner is kell, akit ha megtalálsz, akkor talán több kedved lesz enélkül is, h mutatnám neked az az aranyos kislányt :D

2016. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Semennyire. Ha összejönne, örülnék neki. De eldönteni, hogy nah most aztán nekem kell...no, az nem megy. És a feleségemnek sem. 33/F
2016. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Nekem legfőképp az a problémám mindig, hogy a nők azt mondják eleinte, hogy ők nem akarnak, semmilyen körülmények között soha.

És évek után mind meggondolta magát eddig. Én viszont nem.

Tehát h válaszoljak én nem szeretnék.

2016. ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Igen, én sem szeretnék gyereket.
2016. ápr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék gyereket.


26/F

2016. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

Különben mi értelme lenne az életnek, a vagyonnak, meg úgy általában. Nem lehet egész életen át csak utazgatni, meg minél felelőtlenebbül élni.

Csak olyan nővel tudok hosszú távon tervezni, aki minimum nem zárkózik el tőle, de optimálisabb, ha szeretne.


20/F

2016. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!