Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarna bármelyik lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarna bármelyik lány is velem randizni, ha egyszer minden ujjukra találnak kívül-belül különbet nálam?

Figyelt kérdés
Régebben volt bennem egy kis ellenállás, mert nem akartam ezt így elfogadni. Mégis melyik ember szeretné, hogy sose szeressék? Egész életünkben mások szeretetéért küzdünk... Próbáltam változtatni a helyzeten, de vagy feleslegesen tettem vagy egyáltalán nem is sikerült... Adott egy kis reményt a küzdés, de már úgy érzem, kezdek lehiggadni és beletörődni a sorsomba. Régen mindig gyűlölettel gondoltam magamra, és bár most is előfordul néhány fellángolás, de a tudat, hogy úgyse lenne képes engem elfogadni senki, kicsit megnyugtat, és így kevésbé hat ki a hangulatomra a magam iránt érzett gyűlöletem. Sok helyzetben magamat tudom adni. Most már csak a remény okoz fájdalmat. Ha egy lány rám mosolyog az utcán, egyből elkezdek kombinálni, belemagyarázni mindent, de végül rájövök, hogy hülyeséget csinálok... Ez nagyon fájdalmas tud lenni. A csalódás.....
2016. ápr. 14. 20:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Ezt csak azoknak írtam ki, akik hasonló gondokkal küzdenek. Fogadd el önmagad, ezt tudom tanácsolni. Azt nem ígérem meg, hogy barátnőd is lesz, de legalább boldogabb leszel. Mert a boldogság csak ezen múlik, nem azon, hogy mid van.
2016. ápr. 14. 20:45
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Vicces, de akkor fogsz becsajozni, amikor rohadtul nem akarsz, nem is gondolnál rá.

Amikor laza tudsz lenni, mert észre se veszed a csajt, nem érdekel, mással vagy elfoglalva, más a célod ott, ahol vagy.

A nők megérzik az érdeklődést, a kétségbeesést meg még annál is jobban, és azonnal beáll az ellenállás veled szemben.

Figyeld meg, hogy amikor flegma vagy és laza, kapni fognak utánad.


Persze ha magas vagy, sportos és jóképű, akkor minden fenti soromat nyugodtan felejtsd el.

2016. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez sajnos egy ördögi kör, amibe már rengetegszer belecsöppentem.
2016. ápr. 14. 20:49
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
61%
Nyilván mindenkinél van jobb, van, akinél sok jobb van, van, akinél kevés jobb van, de mindig van jobb, de szerintem te még kicsit dolgozzál az önértékeléseden, mielőtt csajozáshoz fogsz.
2016. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon laza vagyok és már alig érdekelnek a nők de mégsem jön semmi... és a semmi alatt tényleg a 0t értem. Pedig nem vagyok nőgyűlölő meg semmi. Szociális életem is van meg minden. De egyszerűen minden társaságban ahol megfordulok vannak nálam bőven jobbak akik persze élvezik az összes nő figyelmét. Illetve mostmár ez kevésbé igaz mivel az ismerősök nagy része családos már igaz nem túl rég. A társkeresők pedig egyenesen nevetségesek és elborzasztanak :D
2016. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Bírom hogy mindig jönnek nők hogy osszák az eszet csajozáshoz. Nem is értem miért nem megyek át "Nők egézsége" témakörbe megosztani a menstruálós tapasztalataimat.
2016. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

6: Mért, nem a nőket kérdezte? És miért, nem a nők kompetensek abban, hogy miért jön be nekik az a srác, aki nem a legjobb?

Jééézus..

2016. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 opened paradise ***** válasza:
61%

Nem kezdem el magyarázni,hogy te is értékes vagy,úgyse érne semmit sem,az ilyen kérdéseknél általában süket a kérdező.

De!

Te nem választottál még szrul? Úgy,hogy lett volna jobb lehetőséged? Akármiben is?

Na! Mások is szoktak. Add meg nekik az esélyt arra,hogy ők is "rosszul" választhassanak.

Ez csak a fő kérdésre,a miértre válasz,de akkor is:D

2016. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

"Ha egy lány rám mosolyog az utcán, egyből elkezdek kombinálni, belemagyarázni mindent, de végül rájövök, hogy hülyeséget csinálok..."


Igen.

Ennyi a megfejtés.

Egyszerűen csak hagyd ezt abba és reagálj arra, ami a szemed előtt VAN, és nem arra, amiről csak gondolod, hogy van, de nincs.:)

2016. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja, még egy gondolta:

- Miért akarna bármelyik lány is velem randizni, ha egyszer minden ujjukra találnak kívül-belül különbet nálam?

- Nem mindegy? Lényeg, hogy akar. Állítólag a nőket soha nem lehet megérteni. Mások szerint nem is érteni kell, hanem szeretni.:)

Szóval vedd észre, melyik nő szeret téged (ne kérdőjelezd meg, hogy szeret, ha annak jeleit látod rajta!), és szeresd viszont. Ennyi a megoldás.:)

De ha inkább külső szemlélő és filozofálgató akarsz lenni a párkapcsolat gyakorlati kipróbálója helyett, azt is lehet, csak tudd, hogy ezt a sorsot te választottad magadnak.:)

2016. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!