Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van hogy kamaszként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy kamaszként hősszerelmes voltam és nem jutottam nőhöz, most meg egymás után húzom fel őket a farkamra és le sem bírom őket vakarni?

Figyelt kérdés

14-19 éves koromban nagyon az a romantikus, kizárólag tartós kapcsolatot akaró, szerelmes típus voltam. Sosem volt egyetlen barátnőm és végig szűz voltam ez időszak alatt. Volt kb fél tucat lány, akikbe hosszabb-rövidebb ideig szerelmes voltam vagy beléjük voltam esve, de ezt egyikük sem viszonozta és akár feléjük, akár más lányok felé a suta próbálkozásaim is sikertelenek maradtak.

Külsőre mindig jól néztem ki: Jóképűnek mondott, 2 méter magas, hosszúkás szőke hajú vagyok. Régen inkább vékony testalkatú voltam eléggé (csontváz), de az utóbbi pár évben edzeni és sportolni kezdtem és feljöttem 75-ről 95 kg-os, vállas alkatúra a két méteremhez és végre jól érzem magam a bőrömben.

Szóval korábban is inkább a "performance"-ommal volt gond, azzal hogy milyen módon viselkedtem/beszéltem velük, hogy gondolkoztam róluk. Még szerintem olyan is volt, hogy valakinek tetszettem külsőre, de amúgy aztán az eléggé lúzer/papucs hozzáállásom miatt aztán mégsem.


Aztán találtam a neten olyan történeteket, emberek és anyagokat, amiktől nagyon megváltozott a gondolkodásmódom. A lényeg hogy már szerelmes sem voltam három éve, oda merek menni a lányokhoz és úgy általában tudom mit és hogyan kell csinálni ahhoz, hogy egy lánynál eljussak a megszólításától kezdve a bugyija lehúzásáig 1-2 héten belül.

Most meg a nők panaszkodnak, hogy miért csak dugni akarok? Miért? Régen amikor meg több mint öt éven keresztül csak egyetlen szerető barátnőt akartam, szartak rám.

23/F


2016. ápr. 15. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan meg is válaszoltad magadnak a kérdést.
2016. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Provokálunk elvtárs, provokálunk?
2016. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sunshinedoll ***** válasza:
2016. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Bármi is az oka, nem a lehengerlő intelligencia. Valószínűleg unalom vagy magány. Jobb nem akadt. N32
2016. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem olvastam végig, de azért azt látom, hogy mi a baj az elméleteddel.

A Nők az nem egy személy, hanem sok különböző kinézetű és személyiségű egyéniség, úgyhogy ne kezeld őket egyként. Ha megbántottak, akkor nem a Nők bántottak meg, hanem a Kati meg a Zsuzsi. Ha most azért bántod a Piroskát, mert a Kati meg a Zsuzsi megbántott, annak semmi értelme nincs.

Ezt egy egészséges logikával rendelkező felnőtt ember azért össze tudja rakni.

Arról az aprócska tényről is megfeledkeztél, hogy a felnőtteknél a kapcsolat kialakulása alapesetben teljesen más mint tinédzser korban. Ott mindenki ábrándozik, nagyon szerelmes titokban és nem mondja el és rajong és vágyakozik és néha a másik meg sem tudja ezt. Vagy van kézfogás és csók, esetleg szex évek alatt.

Felnőtteknél már általában nem várnak ennyit a szexszel, hanem hamarabb lépnek.

2016. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Találtál pár sekélyes nőt. A korábbiakat most se kapnád meg.
2016. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon szép kis történet, most aztán bosszút állsz a gonosz nőkön, amiért régen béna voltál velük.


És mi lenne a kérdés, miben segíthetünk?

2016. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Röviden összefoglalva, a saját bőrödön tapasztaltad meg, hogy a nők számára csak szöveg szintjén érdekes a belső tulajdonság, a tartós kapcsolat meg az összes ilyen duma. A valóság ezzel szemben az, hogy egy jóképű, izmos, érzelmileg hideg fickó kell nekik, aki mellett kiadósan lehet szenvedni.
2016. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
8as: csak a magad nevében írj! A többes szám sértő a normális emberekre nézve!
2016. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Már megválaszoltad. Annyit faragtál magadon azokkal a bizonyos anyagokkal, hogy stílusodból adódóan értelmes nők már biztos nem állnak le veled, de azt sikerült elérned, hogy a mindenkinek lábat nyitó, nemibeteg gondozó függő lányoknak jó legyél. Gratulálok..:) Legközelebb inkább próbálj a papucs tiniből a másik irányba változni, az intelligens felnőtt férfi irányba, hátha akkor nem csak ribiket vonzol be. persze, ah nem vágysz értelmes normális nőre, családra, felnőtt komoly párkapcsolatra, akkor tökéletes, ahogy most csinálod.. :)
2016. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!