Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van ez a beutes, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez a beutes, hogy a ferfi csinaljon szinte mindent?

Figyelt kérdés

O kezdemenyezzen, legyen tobb a fizetese (kiveve a feministak szerint) tartsa el a not, apak-ferfiak napjat szinte sehol sem tuntetik fel es tarsai.

Nem vagyok sem frusztralt, sem nogyulolo. Egyszeruen csak szurja a szemem ez



2016. ápr. 15. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

De cserébe állva is hugyozhatsz, mindig van orgazmusod és nem kell soha sminkelned.

Sztem jó üzlet ez nekünk :)

2016. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

# 1: és a menstruációt se felejtsük el...


Kérdező:

-Azt, hogy a férfi kezdeményezzen, nem feltétlenül várjuk el, legalábbis nem abban a formában, ahogy te gondolod. Ha nekem bejön valaki, akkor kölcsönös közeledést várok el. Manapság viszont egy csomó férfi várja a sült galambot, és azt várják, hogy a NŐ kezdeményezzen.

-Ez nem elvárás, hanem sajnos a világ ilyen, hogy a nők jövedelme átlagosan alacsonyabb, akár azonos munkakörben is. Szerinted mi nem örülnénk neki, ha jobban megfizetnének bennünket? Plusz a gyermekvállalás után a nő egy időre kiesik a munkaerő-piacról, és nem árt, ha legalább egy stabil jövedelem van a családban...

-Ami az apák napját illeti, létezik ilyen, ugyanakkor pszichológiai alapvetés, hogy minden emberi lény első számú kötődése az anyjával van (már csak azért is, mert ugye 9 hónapig hordozzuk azt a gyereket, és már ott kialakul a kötődés). Ez biológiailag determinált dolog, nem nagyon lehet rajta érdemben változtatni.


A fentiek nekem is szúrják nőként a szemem: a töketlen pasik, a nők alulfizetettsége, és az is, hogy a férfiak nem képesek átvállalni legalább a terhesség meg a vajúdás felét. Pedig üdvözölném, ha ezeken a területeken változást lehetne elérni.

2016. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

2-es

Ezt a nők kevesebbet keresnek dumát tényleg hagyjuk.

Már számtalanszor bebizonyították, hogy egy elég ocsmány hazugság, pontosabban fogalma sincs a világnak az igazságról, mert még NEM VÉGEZTEK ILYEN KUTATÁST.

Összeadták az össze nő bérét, látlagolták, összeadták az össze férfi bérét, leátlagolták.

Ebből te hogy fogod kihozni azt, hogy x cég, b divíziója, c osztályán d pozícióban, e végzettségű, f tapasztalatú férfi és nő eltérő módon vannak megfizetve ÉS mindez azért van, mert más van a lábuk közt.

Ha esetleg mégis van ilyen tanulmány a birtokodban, kérlek linkeld át, vagy küldd el mailben. Megadom neked a címemet privátban.

2016. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk pl.a férfiak többet keresnek,de ez nem általánosság.amúgy szetintem nem elvárás h.többet keressenek,de sok férfi érzi úgy,hogy ő több annál,hogy csak minimál bérért dolgozzon.persze vannak kivételek.a kezdeményezés ma már másképp működik,de ez talán egy régebbi korból maraft,hisz régen nem nézték jó szemmel ha egy nő kezdeményezett.a férfi akkor volt férfi ha meg tudta hódítani a nőt.illetve sok nő úgy érezheti,hogy ha kezdeményez azzal "egyből nyílt"utad enged,esetleg könnyűvérűnek gondolhatják.de szetintem ez ma már nem feltétlenűl igaz mindenkire
2016. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyenlőség van, mindkét fél eltudja tartani magát és a magasba emelkedhet, mindössze tanulnia kell és megkapni a szükséges dolgokat ehhez.


Ez van hölgyeim, vége a "férfi majd eltart" korszaknak. Ha mégis sikerül szereznetek egy ilyen férfit, akkor örüljetek hogy találtatok magatok mellé egy idiótát..

2016. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös bezzeg ha én elvárom, hogy a másik is hozza azt a szintet amit én ( kocsi, lakás, x százezres fizetés, önállóság, műveltség, sport stb.) akkor karrierista válogatós liba vagyok...

Szóval igen, egyenlőség van, mindenki el tudja tartani magát, de a pasik nem bírják ha egy nő sikeresebb nálunk attól jobban már csak az bosszantja őket ha az adott nő elvárásaihoz meg nem érnek fel. Úgyhogy furcsa ez, ha mindenki dolgozik a csajok ne a asira támaszkodjanak, de ha meg sikeresek, egyből megy az anyázás meg a köpködés.


Valójábó inkább a legtöbb pasi azt akarná ha a csaj dolgozna de épcsaj annyit keresne érne el, hogy az ő kis törékeny egóját ne veszélyeztethesse.

2016. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os

Ez egy komoly tévedés.

A túlnyomó többségünk egyáltalán nem irigy a nője vagy más nők sikerességére, sőt.

A mindenkori barátnőm nyugodtan keressen többet, sőt legyen akár sikeresebb a maga területén.

A problémánk inkább azzal van, hogy a nők nem tudják kezelni ezt a helyzetet.

Pl. vmi fordulat nyomán egyik napról a másikra a nő lehet többet keres a férfinál és a nő kezdi el éreztetni, hogy ez gáz, hogy a pasi már nem férfi a szemében, sőt, kinőtte őt és tovább kell lépnie.

Vagy el is hagyja vagy folyamatosan vegzálni fogja és megnyomorítja az egóját.

Sok ilyet láttam már, nem teljesen értem, hogy miért van ez.

2016. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!