Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljon az a fiú, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon az a fiú, aki most egy lánnyal boldog kapcsolatban él, de felbukkan hirtelen az a meleg fiú, akivel korábban együtt volt, s mindent kitálal a lánynak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
dontse el h mit akar es legyen oszinte magaval es a tobbiekkel. a lany probalja megerteni, a fiu meg probalja ugy eloadni h minnel kevesbe fajjon.
2009. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugy latszik, a mai nap a meleg kerdesek napja. (Remelem, nem kamu).

Nekem volt hasonlo esetem, felbukkant egy lany, aki beprobalkozott nalam, mert tudta, hogy arrafele is kacsintgatok, de kikosaraztam. Aztan mikor meglatta mellettem a parom, aki ferfi, eleg becsmerloen vegigmerte, es megkerdezte hogy: "Csak igy heteroban?"

Mondanom sem kell, kedves parom kiakadt, mert amugy sem nagyon van oda az egynemuek kapcsolataert. De ha igazan szeret a lany, mint ahogy a parom szeret engem, akkor meg fogja emeszteni, es nem fog problemat okozni neki. A legjobb lenne, ha te meselned el neki, ha a srac meg nem tette meg.

2009. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
kötél
2010. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
nincs mese, meg kell ölnöd a meleget
2010. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A "mindent kitálal" már megtörtént? Ha nem, akkor javaslom, hogy tedd meg Te.


A lánynak nem az fájna, hogy a pasija biszex, hanem az, hogy erről nem beszélt és mástól tudja meg.

2010. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A "mindent kitálal" már sajnos megtörtént, ráadásul a jövendő családom előtt.
2010. máj. 9. 15:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Uh! Volt már olyan rémálmom, hogy a barátnőm családja is megtudta. Nem szívesen lennék a helyedben. Az meg, hogy a volt, meleg párod tálalt ki, még ront is a dolgon.


Ettől eltekintve a csaj mit szólt? Próbálj meg tőle bocsánatot kérni amiatt, hogy nem mondtad el. A családjával nem igen tudsz mit kezdeni, ha együtt maradtok, akkor csak látni fogják, hogy a lány boldog veled...


Csak sok sikert tudok kívánni, hogy ki tudj mászni ebből az elég nyomorult helyzetből.

2010. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!