Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is egy pénzéhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is egy pénzéhes r. ibanc vagyok?

Figyelt kérdés

A saját nővérem illetett ezzel a jelzővel. A sztori a következő : 3 hónapja ismertem meg a barátomat, 1,5 hónapja pedig összejöttünk. Kicsit tartottam tőle, hogy fogja a családom fogadni Őt (idősebb nálam egy 10essel, tudom, hogy ez sok emberben negatív érzéseket kelt), de végül tegnap bemutattam nekik, vagyis áthívták vacsira. Tök jól ment minden, jól kijöttek egymással, nagyon örültem neki. Sok mindenről beszélgettek, többek között a barátom munkájáról (vezérigazgató egy cégnél) Ezzel nem is lett volna baj, de miután elment, még téma volt ez a dolog, a nővérem pedig megkérdezte, hogy mennyit keres. (nála központi téma a pénz, igazából nagyon idegesítő) Nem gondoltam, hogy rátartozik, annyit mondtam, hogy majdnem hét számjegyű összeg. Na és itt elszabadult a pokol. A nővérem kezdte azzal, hogy "na már megint bizonyítottad hogy pénzéhes vagy" ?

Ezt azzal indokolta, hogy nekem nem jó az átlagember, átlagbérrel, csak a pénzes pasikra megyek (amúgy, két barátom volt korábban, az egyik bártender a másik egyetemista volt...), bezzeg csak Audiba vagyok hajlandó betenni a p.icsámat...bocsánat ha vulgáris vagyok, ezt így mondta szó szerint. Meg amúgy is, mire ilyen nagyok az igényeim, csak egy kis csitri vagyok aki ahelyett hogy az érettségire koncentrálna, inkább "összeszopja" magának a jövőjét...köpni-nyelni nem tudtam, ennyire még sosem aláztak meg. A szüleim meg csak hallgattak, ergo, mintha ugyanezt gondolnák.

Nagyon fáj, és nagyon ki vagyok borulva. Soha de soha nem érdekelt, hogy mennyit keres egy pasi, akkor is ezzel az emberrel lennék, ha kukás lenne...és ezt kapom, a saját testvéremtől..

Ez normális? Igaza lenne? Vagy mi a baja?

18N


2016. ápr. 15. 20:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
32%

Milyen részvénytársaság az, ahol a vezér egy millát se keres?

Kamu az egész.

2016. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
7%
"Soha de soha nem érdekelt, hogy mennyit keres egy pasi, akkor is ezzel az emberrel lennék, ha kukás lenne..." Bizonyítsd be, keress egy hasonló személyiséggel rendelkező embert, aki nem vezérigazgató, hanem kukás, és azzal jöjj össze! Amíg nem teszed meg, addig a nővérednek van igaza. :)
2016. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
5%
Ha valami állami cégnél van a pasid és mégse kamu a cikk, akkor a nővéred a pénzéhes, nem te.
2016. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Az egyik barátnőm édesapja is vezérigazgató, egy kisebb cégnél. Ő róla tudom, hogy mennyit keres. (majdnem egymilliót, ha itt tartunk)

A barátom sosem dörgölte az orrom alá a pontos összeget, szóval ezt mondtam, mert így tudom.

De annyira nem ez a kérdésem lényege...

2016. ápr. 15. 20:08
 5/43 anonim ***** válasza:
3%
Hanem az,hogy be kell bizonyítanod, hogy ha kukás lenne a barátod, akkor is vele lennél! :) De hogy lennél vele, igaza van a nővérednek, és ezt eltudom dönteni anélkül,hogy ismernélek! :D
2016. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
97%

Irigy a tesód..nekem meg ez jött le az egészből..


A hugi nehogy már jobb partit fogjon ki mint ő..


Szüleid meg gondolom nem az első veszekedéseteket hallgatták végig,úgy vannak vele oldjátok meg egymás közt,pártatlanok maradtak :))

2016. ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
VAlami állás nincs a cégénél? :D
2016. ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim válasza:
51%

Valószínűleg irigy a nővéred.

Csinos csaj vagy?

2016. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
#2 : szerinted a bártenderség egy olyan remekül fizető munka? Vagy netán abban nyilvánul meg a pénzéhességem, hogy egyetemista barátom volt, aki a szüleivel élt? Félreértés ne essék, nem leminősíteni akarom őket, csak ezt konkrétan úgy írtad, mintha ezek is százezres-milliós szakmák lennének. (legalábbis a bártender)
2016. ápr. 15. 20:16
 10/43 anonim ***** válasza:
3%
Fogadok,ha minimálbért keresne, akkor észre sem vennéd, nem hogy együtt lennél vele! Még hogy ezzel az emberrel lenne akkor is ha kukás lenne... Kis híján el is hittem.
2016. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!