Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az MLM hálózatépítők általában...

Az MLM hálózatépítők általában anyagias, pénzéhes emberek?

Figyelt kérdés
Több olyan ismerősöm is van, aki belépett egy MLM hálózatba, és azóta teljesen megváltozott. Mivel nem akartam belépni, és a termékeiket sem akartam megvenni, teljesen elhidegültek tőlem olyan emberek, akikkel régebben hetente találkoztam. Facebookra gyakran tesznek fel képeket a találkozóikról, ahol ellenszenves emberek a drága öltönyeikkel, Rolex óráikkal, és drága autóikkal villognak. Én magam viszonylag jómódú életet élek, ennek ellenére sosem hiányzott ilyen emberek társasága, látszik rajtuk, hogy amíg dől a pénz, addig az arcodba vigyorognak, majd az első adandó alkalommal hátba szúrnak. Azt látom az ilyen embereken, hogy számukra a pénz és a luxus jelenti az életet, semmi más nem érdekli őket, és a pénz az istenük.

2016. febr. 28. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Csak pénzt akarnak keresni. Nem kevés pénzükbe került a belépés és legalább azt vissza akarják termelni. Természetesen hasznot is akarnak termelni, nem csak nullára kihozni a dolgot. Szépen hangzik a tájékoztató, csak épp nem olyan egyszerű eljutni arra a szintre, amivel kecsegtetnek. Nem a jobb módúak lépnek be sosem, hanem azok, akik a szegényebb rétegben vannak, hogy valamire tudjanak haladni. Nem kevés energiát ölnek bele.
2016. febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
47%
Igen negatív irányba befolyásolja az ember személyiségét. Mivel teljesítmény kényszer alatt van és csak úgy tud megélni hogyha minél több embert átver és bepaliz így általában félre szokták rakni a gerincességet :)
2016. febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Nekem jómódú ismerősöm is csinálta, aki teljesen normális volt ezt leszámítva. Neki az élet túl könnyű volt, azért lépett be, nem hitte el magáról, hogy normális munkából meg lehet élni, pedig nagyon jó munkahelye van.
2016. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Az MLM hálózatépítők általában anyagias, pénzéhes emberek?


Anyagiasnak annyira nevezhetők mint akármelyik másik üzletember. Pénzéheseknek szintén , csak annyira nevezhetőek mint bármelyik másik üzletember.

Az üzletember az egy életforma, nem pénz éhség és nem anyagiasság. Aki ezt az életformát felveszi az nyilván eltérően viselkedik, gondolkozik, él, a nem üzletemberekhez képest.

Mindenkinek megvan arra a lehetősége, hogy eldöntse és válasszon milyen életformát szeretne élni.

2016. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

:D

Aki üzletembereknek hívja, az már kapott agymosást.

Mivel idegenenek nem tudja eladni, muszáj a barátságot átváltani pénzre.

2016. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
akinél az az életforma, hogy ha találkozik velem megpróbál rámtukmálni 10 fogkefét 100ft reményében az pitiáner csóró. A koldusok szintjén van, és nem érdekel, hogy ő 1 évig használta annyira tartós.
2016. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jó irányba változik a személyisége, ha normális MLM cégbe lép! Nem erőszakos, nem győzköd, csak elmondja, hogy miért jó... Ha nemleges választ kap, akkor tovább lép és nem sértődik meg... Szóval látom sok embernek kellene az MLM üzletet a fejében helyre tenni! Akinek bevált, az soha nem mond róla rosszat!
2016. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van. Pont olyan emberek, mint bárki más, ha sikeresek, kapnak önbizalmat, ismerettségi kört és még keresnek is vele, mi ebben a baj?

Akinek jól fizető fix állása van, könnyen mondja, hogy ez hülyeség, menjen rendes munkát keresni, nem könnyű manapság jó munkahelyet találni.

2016. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Többnyire bepalizott balekok, akik nullszaldósan vagy minimális veszteséggel meg akarják úszni a Ponzi-sémájukat.
2018. szept. 27. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
PONZIka! :)
2018. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!