Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nem hiszem el:S Mért pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem hiszem el:S Mért pont nekem kell rib*ncnak lennem? :S

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy rég óta küzdök ellene de nem tudok mit tenni sokszor vágyom egy éjszakás kalandokra nem tervezek komolyan egy pasival sem.Buliba leválnak a gátlásaim bár eddig nem tettem semmi ilyet.De érzem ,hogy a jövőben nekem ez jól esne.Nem akarom ezt.Hogy lehet leküzdeni ezt a fajta gondolkodást?rendes lány szeretnék lenni nem szajha
2010. ápr. 6. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó az, mi ezt szeressük...:) Ha Neked ez esik jól miért foglalkozol másokkal? Élj kedved szerint és élvezd ki az élet minden percét! Én cseppet sem ítélem el, sőt inkább nagyon is bejön. 24/F
2010. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nagyon is bejön...egészen addig amíg a pasi szintén csak egyéjszakára vágyik. sajnos komoly kapcsolat céljából már nemigazán jönnek be a pasiknak az ilyen lányok.


hogy hogyan tudnád leküzdeni? vagy óriási akaraterővel, vagy pedig beújítasz egy pasit. akár egy olyat akivel csak haverok vagytok, de szexre is kaphatóak. ez kevésbé szajhás...

2010. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem meg nem jön be...

azt a csajt akkor csak arra az egy éjszakára akarom..és nem tisztelem..

egy nőben legyen tisztesség,nekem az tetszik ha egy kicsit elérhetetlen.

,,kissé" tényleg változhatnál kérdező..

de ez az én véleményem.

20/F

2010. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egész eddig olyan voltam szinte elérhetetlen nem jöttem össze egy barátommal se rögtön elsőnek ennek hála hosszú kapcsolatok vannak mögöttem és komolyak..de nekem elég volt ez ,hogy a pasi vagy egy kocka vagy féltékenykedős egy idő után mégha semmi oka sincs rá.Most szünet van részemről de ez úgy hiányzik..:S
2010. ápr. 6. 15:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Csakhogy nem tudhatod biztosan, hogy erre vàgysz-e, ha mèg sohasem próbàltad. Lehet, hogy az első egyèjszakàs kaland reggelèn megundorodnàl az egèsztől. Amúgy meg, azt csinàlsz, ami jól esik, ha egyikőtök sem fèlrelèp. Kèt független embernek nem kell màsok előtt szègyenkeznie semmièrt.
2010. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szia lehet mindenkinek olyan időszaka hogy csak szexre van szuksége fiunak is és lánynak is nem gondolom h riba×c lenne ettől valaki . szal ha ugymész oda egy sráchoz hogy csak szexet akarsz akkor csak annyit etol nem leszel riba×c

azt nem hiném hogy azért mer lenne egy lánynak pár egyéjszakás kalandja akkor nem kezdeményezne egy fiu komoly kapcsit vele ez hulyeség :D 21/f

2010. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van úgy, hogy olyanra vágysz, amit józan ésszel nem tudsz, talán nem is lehet megmagyarázni. DE!!! Nem csak ésszel él az ember. A józan ész jó és hasznos, mégsem mindig ő irányít, és ez így van jól. Sokan vagyunk, akik nem is tudjuk elengedni már magunkat, hiába is szeretnénk. Akkora gátlásaink vannak, mint egy háztömb a Józsefvárosban, és inkább megbetegszünk valami csúf nyavajában, semmint hogy engedjünk az ösztönös lényünknek. "Aki" pedig nem akar nekünk feltétlenül rosszat, csak legfeljebb a többiek néznének ránk rossz szemmel. (Talán csak nem irigyek, mert meg mertünk tenni valamit, amit ők nem???) Ilyenkor jön a dilemma, hogy mi a fontosabb? Az ösztönlényünk kielégítése (boldogság!), vagy az, hogy az a csoport, ahova tartozunk ne taszítson ki minket? Ezt mindig csak az adott konkrét szituációban lehet eldönteni.


Minden esetre én ismerek olyat is, aki 40 éves kora körül jött rá, hogy Ő pedig szajha akar lenni. Nem ez az életcélja, de annyit volt már "jó kislány", hogy ki akart szabadulni belőle egy időre. Aztán (csoda történt?) megjavult a házassága. Ki érti ezt?


Szóval szép lehetsz, de okos nem... :D És én sem. Ráadásul én még szép sem vagyok. :D :D :D

2010. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha egy éjszakás kalandra vágysz azzal nincs gond. Te életed, ne érdekeljen hogy más mit mond:) Nem is kell nagy dobra verni ha nem akarod. Inkább legyél ilyen és szórakozz, mint olyan akinek pasija/csaja van és jobbra-balra csalja. Akkor nem kell tartós kapcsolat és kész. Ha a pasiknak lehet, akkor neked is. A soviniszta f@szokat meg szard le.
2010. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem meg nem normális dolog az egyéjszakás kaland.Ez csak az én véleményem,de ha nem akarsz szajha lenni akkor legyen akaraterőd..Gázspray legyen nálad legalább,biztos ami biztos! :D:D
2010. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
pffff,mérlegelj akkor,és ne nyafogj
2010. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!