Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem írja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem írja már Facebookon a lánynál a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egykor jóban voltunk, de már egy ideje nem tartjuk a kapcsolatot. Röviden annyi, hogy jobbnak láttuk így, mert én szerelmes voltam belé, ő meg nem irántam érzett így. 2013 óta van kapcsolatban a pasijában. Nem rég viszont észrevettem, hogy a lány profilján facebookon már nincs feltüntetve, hogy kapcsolatban van, pedig eddig fel volt. Sőt a lánynál nincsenek közös képek a pasijával.

Viszont rákerestem a csávóra is, nála viszont továbbra is írja a kapcsolatot, és közös képek is vannak fentt nála, bár a legutolsó még karácsonyi.


Mi lehet ennek az oka? Ha együtt vannak még, akkor miért törölte ki a lány a státuszát? Ha meg nem, akkor a csávó miért nem?



2016. ápr. 16. 01:27
 1/9 A kérdező kommentje:
*pasijával
2016. ápr. 16. 01:28
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda probléma, de Face detektív :D
2016. ápr. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A lány facebookjára azért havonta rá szoktam nézni, de ettől még nem leszek detektív. Egyszerűen nem értem, hogy miért szüntette meg a kiírást. Logikus válasz lenne a szakítás, de akkor meg a pasinál miért nem változott semmi?

Bár ha a napokban történt a dolog, elképzelhető, hogy még nem volt ideje leszedni a dolgokat. De akár összezörrenés is lehet, a lány bepipult, de még nem szakítottak teljesen...

De jó, hogy én válaszolom meg magamnak a saját kérdésemet :D

2016. ápr. 16. 02:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi meg szakítottunk, mégsem törölte egyikünk sem vagy fél éve, sőt több :D Ő valahogy még máig nem vette a lapot, ő ezért, én meg nem merem, inkább jöjjön rá magától, ne a szaros facebook miatt essen le a rózsaszín szemüveg, plusz azt sem akarom, hogy jól lesajnáljanak, ha észre veszik. Új közös kép nincs kint, csak a gyerekkel, olyan nincs amin ketten vagyunk. Szerintem ő még reménykedik, én meg bunkóságnak tartanám így tudtára hozni, hogy felesleges.
2016. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szakítás után egy jó darabig én sem foglalkoztam ilyennel, hogy a másik pofáját nézegessem. Pont nem voltam rá kíváncsi... Az adatlapomat megint nem szoktam nézegetni, szóval maradt minden úgy. Kb akkor vehettem le, mikor már ott volt az új kapcsolatom.


Te meg azt írod néhány nap. Ppffg. Függő vagy.

2016. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hol írtam azt, hogy néhány nap? Tulajdonképpen tegnap vettem észre, hogy a lánynál nem ír kapcsolatot, holott eddig (körülbelül decemberig biztos, hogy) írt. Hogy pontosan mióta, azt nem tudom.
2016. ápr. 16. 11:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma a lány megosztott egy videót, amit a srác is kedvelt. Bár ez sem feltétlenül jelent semmit.
2016. ápr. 16. 20:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt

, Bár ha a napokban történt a dolog, elképzelhető, hogy még nem volt ideje leszedni a dolgokat"


Tartom hogy függő vagy

2016. ápr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt megnézheted, hogy az ismerősei között van-e még a pasas. Ha igen, akkor még ismerősök. Hogy pontosan milyen viszonyban vannak, az ne érdekeljen, ne törődj vele, ha már egyszer megszakadt vele a kapcsolatod, jobb lesz így neked.
2016. ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!