Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy gond lenne nektek lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gond lenne nektek lányok ha egy srác nagyon kevés érzelmi intelligenciával rendelkezik?

Figyelt kérdés
De azérz próbál tenni ellene
2016. ápr. 16. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, én se vagyok érzelmes
2016. ápr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem nagyon fontos, mivel elég érzelmes tudok lenni
2016. ápr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen gond.


Ajánlom figyelmedbe Daniel Goleman: Érzelmi intelligencia című könyvét!

Sokat lehet belőle tanulni, igaz egy picit nehéz a nyelvezete egyes részeknél, de érthető!

2016. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, nagy gond.
2016. ápr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam kizáró ok, túl fontos ez számomra. 24/N
2016. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok romantikus se érzelmes, de nem tetszene. Aki azt hiszi ez érzelmesség kérdése az még nem találkozott alacsony EQ-val rendelkező emberrel. Az ilyen, nem érti nem fogja fel, hogy megbánt. És logikai levezetést várna. Az ilyen ember nem képes felmérni tettei érzelmi következményit.
2016. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kizáró ok, egyértelműen.
2016. ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
gond. kevés érzelmi intelligenciával nem lehet normális kapcsolatban élni.
2016. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyennel nem is kezdenék.

A próbálkozás kevés... Határozottan javítani kell ezen. Könyvek, pszichológus, stb.

2016. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ neked az mit jelent? Nem tudsz beszélni az érzéseidről vagy nem érted az emberek viselkedését? Az utóbbi azt jelenti, hogy nem vagy okos. Az baj. Az előbbin lehet változtatni. Az nem baj.
2016. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!