Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is ilyen 'szerencsétlen'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ilyen 'szerencsétlen' a kapcsolatokban? Velem van a gond?

Figyelt kérdés

A legelső barátommal picivel több, mint 2 évig voltunk együtt. A kapcsolat végére még inkább előjött az 'igazi énje'. Egyre többször kiabált velem, mert olyanja volt, sőt, nem egyszer kezet is emelt rám.


A 'következő' kapcsolatom nem tartott sokáig, mert egy szeretethiányos sráccal hozott össze a sors. Nem bírtam elviselni, hogy folyton bújt, puszilgatott, a hátsómban volt folyton. Nem volt 'rendes' kapcsolat, hamar véget is ért.


Ezek után két-három 'egy éjszakás' kapcsolatom volt.


Most elég csúnyán átvert egy srác. Szerencsére 'időben' kiderült, hogy a mellett, hogy kapcsolatban van, több csajt is szédít (és gyereke is van).


Mit tegyek? Úgy érzem, hogy felesleges próbálkoznom, az Égiek nem szántak társat, kapcsolatot nekem :(


19l



2013. júl. 14. 21:03
 1/6 ASOT ***** válasza:

Nem veled hanem a radarral van a baj.

http://www.youtube.com/watch?v=izFxcH5KkLM

2013. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy ilyen kijelentésekhez. 23 vagyok, még nekem sem jött el az a bizonyos személy,hiába voltak kapcsolataim, egyik sem volt az igazi úgy tűnik, de türelmesen várom :)
2013. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Macii ***** válasza:
próbálkozni lehet, nem veszítesz semmit, olvass utána női shit teszteknek, ez csajok esetébe segít kiszűrni a gyökereket, de sok pasi tudja ezeket kezelni, de még mindig előttük jársz egy lépéssel, az egy éjszakás kalandokat meg kerüld, normális pasik elutasítják ezeket és otthagynak, mert "könnyű" préda vagy és bárki könnyen megkaphat még akkor is ha van pasid, legalábbis így fogják fel, 20F
2013. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak hullámvölgyei az életében, azért mert néhány kudarc ért téged szerinted nem a világ vége. Sőt, nem is kudarcnak kell ezeket felfogni, hanem tapasztalatnak, ami nem öl meg csak erősít. Az egész csak hozzáállás kérdése :) Hidd el fogsz egyszer találni egy rendes srácot, csak idő kérdése...
2013. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ÍRJ privit hátha
2013. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megertelek, ez nem konnyu. 25 eves koromban talaltam a mostani tarsamra, addig eleg sok hasonlo tapasztalatom volt mint neked. Legy turelmes, es ne gorcsolj ezen. Ha ujra kezdhetnem a mostani gondolkodasommal, es mindenkeppen megszeretnem talalni azt akivel normalisan egyutt lehet lennie, a kovetkezoket tennem:

Valami viszonylag normalis helyen ismerkednek (neten, szorakozohelyen, stb.. egyszerre tobb helyen is termeszetesen.)

Visszafogottan, normalisan oltoznek, hogy foleg ne azok talaljanak be, akik konnyu predat keresnek.

Eleinte erzelmek nelkul talalkoznek ferfiakkal (hetente tobbel is, akik az addigi szurokon mar atmentek)

Okosan kideritenem azt, ami erdekel roluk, es igyekeznek atlatni a szemelyisegukon.

Amelyik nem szimpatikus vagy valami ellenerzesem van vele egy- ket talalkozas utan, azzal befejeznem az ismerkedest.

Igy csak a legjobbak, es a nekem legtetszobb, legszimpatikusabb fiukkal talalkoznek, akik moralisan is megfelelnek az igenyeimnek. Olyan fiuval folytatnam tovabb az ismerkedest, aki reszerol tiszteletet, torodost stb erzek (ami nekem fontos).

S vegul amellett dontenek, akivel az eszem, es a szivem is egyetert.

Termeszetesen nem jonnek ossze egyikkel sem, amig nem vagyok biztos magamban. Amelyik komolyan erdeklodik irantam, tud varni egy- ket hetet csok meg fogdosas nelkul.

2013. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!