Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Imponáló az, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imponáló az, ha egy lány sportol? Vagy mit gondolnak a fiúk azokról a csajokról, akik rendszeresen sportolnak?

Figyelt kérdés
Bejön vagy inkább taszító?
2016. ápr. 16. 10:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mindenképpen imponáló. Versenyszellem, kitartás, elhivatottság, ezek tetszetős tulajdonságok.


Az meg főleg imponál, hogy ha edz, akkor NORMÁLISAN edz, tehát FELSŐTESTRE IS, törzsmerevítők, vállak, kar, ugyanis az is test része, nem lesz sosem túl izmos (maximum 0 ingerküszöbű vén nyuszik részére), hanem nagyban hozzájárul egy rendes tartáshoz, mint a ma divatos, csaklábpopsihas-lityilötyi-hülyeség, ami nem számít sportnak.

2016. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Titusztitusz ***** válasza:
Szia 10-es...Nemis tudod hogy mennyire megörültem annak olvasván a hsz-edet, hogy a kérdezőn kívül is akad még akkor ezek szerint ezen a portálon olyan hölgy, aki nagy gondot fordít a testedzésre, ráadásul mindezt célirányosan az alsó testrészek edzésével kapcsolatosan teszi...És ez így is a legjobb, amennyiben egy nő aktív sportolást végez...Én a magam részéröl mindig is viszolyogtam az "uniszex" fogalom MINDEN VARIÁNSÁTOL...Éshát ebböl következően akkor a "sportváltozatátol" is...Régi meglátásom és alapelvem az, hogy a sportban is más az előnyös egy férfinek, és más egy nőnek...Szóval én a magam részéröl nagyon nem szoktam díjazni sohasem a "férfi módon" testépítő nőket(?), illetve hogy a fordítottjára is írjak példát, mondjuk a jégtáncos, vagy balettező férfiakat(?)...De ha te akkor szinte kizárólag csak a lábadra-hátsódra szoktál edzeni, akkor azt hiszem, hogy istennői formád, és alakod lehet neked is, akárcsak a kérdezőnek...Tartsd is meg a jó szokásodat a sportolás terén te is, akárcsak a kérdező, én a magam részéröl csak gratulálni tudok nektek...
2016. ápr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Alap
2017. ápr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!