Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem vagy nem? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem vagy nem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akiről szó van az egy fiú, egy suliba járunk 3 éve, én már nagyon régen szerettem, ő egy évvel fiatalabb nálam.

Egy alkalommal összejöttünk egy bulin és beszélgettünk, én láttam rajta, h tettszem neki, nekem is nagyon bejött!Nem tudtam elfelejteni, de féltem bevallani neki, h tetszik, mivel nekem még nem volt barátom!!! De neki már 4 éve a barátnőm tetszett:( De a barátnőmnek nem tetszett, meg észrevették rajtam, h nekem is tetszik.

Bár én ekkor próbáltam kiverni a fejemből, de nem sikerült.....:( Aztán 1-2 hónapra rá kikezdett velem, és láttam rajta,h tetszem neki....:) Aztán vagy 3 hónap múlva jártunk! Láttam rajta, h szeret!!! Én is nagyon szerettem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A szüleimnek hazugságokat mondtak, ezért sokat veszekedtünk, és szakítanom kelletett vele:(

Aztán összejöttünk titokba, de nem működött a dolog...:S

Aztán jött a nyári szünet, és sokáig nem találkoztunk, próbáltam elfelejteni, és félig sikerült is, volt régebben egy ismerősöm és,h elfelejtsem az exemet, így összejöttem vele, ő egy kicsit már idősebb volt hozzám képest, de aztán nem sikerült a dolog , így vége lett, (szerintem így volt rendjén!!!) Az exem vissza akar kapni még napjainkban is, szoktunk beszélgetni, de valamimat mindig összeveszünk, de soha nem járunk....

Sokszor gondolok rá, és mikor ráösztönzöm magam, h oda menjek akkor tesz valami hülyeséget ami miatt nem megyek oda hozzá...:S

Mit tegyek????

Könyörgöm segítsetek, mert nagyon rossz!!!:S:(


2010. ápr. 6. 15:54
 1/7 anonim válasza:
Terhes vagy!!
2010. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá,és mondd meg kerek perec hogy mit akarsz tőle. De előbb magadban kell letisztáznod a dolgot, hogy akarsz e még tőle vmi többet vagy sem:) aztán ha határozott vagy és megmondod mire jutottál nyugi ő is egyenes választ fog adni:) ha mégse,akkor hagyd a francba lesz még jobb is:P (L/19)
2010. ápr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépn!
2010. ápr. 9. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj ezen túllépni. Legyél egyedül egy ideig. Merülj el valami hobbiban. Felejtsd el a fiúkat egy pár hónapra. Aztán ha már úgy érzed, hogy készen állsz keress valaki újat.
2010. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem is nagyon terhes vagy :| (bigmac :) )
2010. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi ez hogy terhes hülyék vagytok...

egyet értek a másodikkal tudom milyen nehéz de probákj megoda menni és lényegre törően elmondani ezt a dolgot.:)

nyugi ahogy írtad visszakar kapni szóval biztos együtt lesztek mielőtt mondanál bármi veszekedési alapot számolj el magadba 10 ig és gondol át a szavaknak és a tetteknek következményei vannak szall csak nyugisan.:)

2010. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen 13:35 nagyon sokat segítettél!!!!:)

Remélem ráfogom magamat venni, h oda mennyek hozzá...:)

2010. ápr. 9. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!