Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fura tulajdonságom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fura tulajdonságom. Szeretnék is rajta változtatni, de félek. Tanács?

Figyelt kérdés

Igazából annyi az egész, hogy ha van egy kapcsolatom, akkor arról csak a szűk család és a barátaim tudnak. FB-re nem rakom ki(se közös kép se státusz átállítása) és a kollégáim se tudnak róla, max ha együtt látnak minket. Az se hiányzik, hogy az átállított állapotot like-olgassák.


Meg alapból úgy vagyok vele, hogy senkinek semmi köze ehhez. A kívülállóknak talán úgy is tűnhet, hogy tettetem a szingli létet és közben mondjuk nem, csak nem kerítek neki nagy feneket és ha direktbe nem kérdeznek rá, akkor nem is mondom. Lehet abból is fakad, hogy az elmúlt pár évben nem is volt komoly kapcsolatom(tartottak 1-3 hónapig) és nem akartam magyarázkodni, hogy miért lett vége. Ezért inkább nem is mondtam senkinek.


A mostani kapcsolatom viszont úgy tűnik, hogy más mint az eddigiek. Őt a netes életembe is bevinném(persze csak kulturáltan, nem posztolgatnék naponta 50 képet és írnám alá a sablonszöveget), de annyira belém ivódott ez amit fentebb is írtam.

Lesz majd egy munkahelyi csapatépítő buli, ahova jöhetne ő is, ha elférünk még. Oda szívesen elvinném, csak hát a korlátaim.


Egyébként semmi szégyellni való nincs a fiún, csak nem érzek késztetést, hogy a szükségesnél több emberrel megosszak az életemről ilyen információkat. Ugyanakkor azt se szeretném, ha emiatt azt hinné, hogy szégyellem őt. Szerencsére ettől normálisabb, nem akad fent ilyeneken.



Nyugtassatok meg, hogy tényleg hülye vagyok, hogy ilyen f***ságokon jár az agyam.


2016. ápr. 16. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy ezért hülye.


Volt "dolgom" hasonló lánnyal és semmi baj nem volt vele. Csak félre értette a közeledésemet és nem tudtam róla, hogy van barátja, mert ő sem kürtölte világgá. Azért egy kínos helyzettől megkímélhettem volna magamat, hogyha tudom, hogy van valakije. Viszont ha téged nem zavar, hogy tetteted a szingliséget mások előtt és ezért 1-2 pasi próbálkozik nálad, akkor ezzel nincsen baj.

2016. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 90-ben született F.. ***** válasza:
Ha a barátodat nem zavarja, akkor nincs ezzel semmi baj.
2016. ápr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha jobban érzed magad tőle.. Hülye vagy hogy ilyeneken gondolkozol :D De komolyabbra fordítva, szerintem ezzel nincsen semmi gond, egy kapcsolat nem attól lesz jó, hogy mindenkinek mutogatod.
2016. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó az túlzás, hogy úgy teszek mintha szingli lennék, inkább nem kötöm más orrára. Max, ha olyan a helyzet, akkor megmondom, hogy foglalt vagyok.
2016. ápr. 16. 16:54
 5/11 anonim ***** válasza:
A FB előtt is volt élet. Sőt, én sem vagyok fenn, és a barátom sincs fenn, és egész jól megvagyunk anélkül, hogy mindenkinek az orrára kötnénk, hogy együtt vagyunk. Tényleg nincs senkinek semmi köze a magánéletedhez.
2016. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 omba ***** válasza:

Megnyugtatlak: "hülye vagyok, hogy ilyen f***ságokon jár az agyam." - ez tök korrekt leírás. :D

Ugyanígy vagyunk mi is, és az fb-n kitettem a "kapcsolatban" dolgot, de le is vettem az idővonalról, ennek ellenére vannak nők, akik vagy nem látják, vagy nem értik, vagy tesznek rá...

Munkahelyi programra én se vinném, bár van aki ott is tud a dologról, de őt nem ismerik.


Az a kérdés, hogy kettőtök között jelent-e ez problémát - ahogy írod: nem, akkor tényleg min is agyalsz?

2016. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 omba ***** válasza:
De eltértünk a kérdéstől... mi az a rossz tulajdonságod, amin változtatni akarsz, de félsz tőle?
2016. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez komolyan a téma?

Én azt se tudtam, hogy ilyen státuszt ki kéne rakni.

Hol kell ezt a szart beállítani?

2016. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tényleg hülye vagy
2016. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Juj, úgy tűnik a 8-ban nagyon belegázoltam a Facebook-generáció nőstényeinek lelkivilágába? Ezek szerint igen :)
2016. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!