Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-Férfiak! Ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-Férfiak! Ha egy nő (adott esetben a párod, élettársad) megütne mert ideges rád, hogyan reagálnál rá?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 17. 20:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
Én pont ma ütöttem meg a párom, mert felidegesített. Bocsánatot kért, megbeszéltük és pont. :) 25/N
2016. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy hogyan üt meg, és az sem, hogy csak négy szem között, vagy mások előtt történik. Vissza nem ütnék, de mások előtt nagyon rosszul esne, megalázónak tartanám. Ha csak egy pofon és egymás között vagyunk, akkor nem nagy ügy, történt már ilyen és utána nagyon jó volt a kibékülés.:)
2016. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
9%

Wow, 11-es, te vagy a szexizmus császára.


"Én pont ma ütöttem meg a párom, mert felidegesített. Bocsánatot kért, megbeszéltük és pont. :) 25/N"


Még egy smiley is odafért.

Ugye ha ő írná meg ide ugyanezt, máris készülnének a nővédő szervezetek, hogy kiegyenesített kaszákkal a srác ellen vonuljanak.

Jé, tényleg! Ma van a Kettős Mérce Világnapja... mindig elfelejtem.

2016. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Olyat mondott amit nem kellett volna, ezért kért bocsánatot. Én is kaptam már egy legyintést, és teljesen jogos volt.
2016. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!