Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok velemenyet varom. ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vuldi kérdése:

Lanyok velemenyet varom. negyvenes sportos, elegans, kulturalt ferfikent osszejottem par eve egy 25 eves lannyal. irnatok velemenyt a lenti story hoz?

Figyelt kérdés

Elso randin a kocsiban vartam. Amikor megjott, kiszalltam, atmentem a tuloldalra es kinyitottam neki a kocsi ajtajat, hogy beuljon. Szohoz se jutott a meglepetestol. Amikor masodszor is ez tortent, kert, hogy inkabb ne nyissak neki ajtot, mert zavarja, kinosnak erzi, mert o nem kiralylany, stb. stb.

Valoban ennyire nem vagytok mai lanyok az elozekenysegre,?

nem nyalas romantika de szerintem alapveto kulturaltsag a nonek elore nyitni az ajtot...nemcsak etteremben hanem kocsiba szallva is

tehat akkor kiveszoben van ez a notipus?



2016. ápr. 20. 15:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Az a véleményem, hogy az ilyesfajta viselkedés, egy mai nőt, akinek szinte ugyanolyan lehetőségei vannak tanulás és munka terén mint egy férfinek, aki adott esetben senki másra nem szorul rá az életben, és más stílusban nevelték a szülei is, kellemetlenül érint ez a viselkedés, mert úgy érzi magát tőle mint egy tehetetlen, életképtelen csecsemő. Ez az egést olyan mintha egy hatalmas táblát akasztanál a nyakába, hogy mindenki vegye észre, hogy ő más mint a férfiak, gyengébb nálad stb és ez ma már egyáltalán nem vonzó. Mégis miért kéne nekem kinyitni egy egyszerű ajtót, amikor én is ugyannyit dolgozok, kicserélem a villanykörtét vagy beverem a szöget mint egy férfi??
2016. ápr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem fontosabb az hogy másokkal hogy viselkedsz. Nyilván előzékeny vagy azzal a csajjal akivel össze akarsz jönni, de vajon hogy viselkedsz idegenekkel? Én azt nézném hogy udvarias vagy-e a benzinkutassal és a jegypénztárossal, autóval bevágsz-e mindenki elég vagy előzékeny vagy, ha beáll mögéd valaki a Tescoban egy darab túrórudival akkor magad elé engeded-e, adsz-e aprót a csöviknek, átadod-e a helyet a buszon, kibeszélsz-e másokat a hátuk mögött, adsz-e borravalót a pincérnek. Ezek a dolgok sokkal inkább szívből jövő előzékenységek, mint színpadiasan nyitogatni valakinek az ajtót.
2016. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Papp Péter válasza:
61%

21/L

Megjegyzéséhez!!!


Nem az a baj, hogy 25 éves és az sem, hogy 40 éves a párja. A gyerekszoba, ha tudod miről írok az hiányzott a kislánynál... Apuka minta adás stb. Nekem HÁROM lányom van! A mintát én adom, ahogy élek ahogy viselkedem az anyukájával, velük. Alap amit a fiatalember nyújtott. Én az tanácsoltam a kisebbik lányomnak az első randinál, ha a pasi nem száll ki és nem nyitja ki az autó ajtaját vagy majd nem segíti a széket alá az étteremben, hagyja ott, mert azt már nem lehet megtanulni 25 év felett!!! Boldogan jött haza, minden úgy volt ahogy elmondtam neki. A mai napig együtt vannak és élvezi a figyelmességet a bókokat. Ez tanítani kellene nőknek-férfiaknak egyaránt. El kell olvasni A PROTOKOLL c, könyvet ( Ottlik Károly) Nekem valamikor volt egy modellügynökségem. Az országban az ELSŐ! Alaptanfolyamon az etikett, protokoll, viselkedéskultúra, színelemzés, smink, mozgáskoordinációt tanítottunk. Nagyon sok kislány és fiú tanult megy tőlünk hasznos dolgokat. Sajnos, ma már csak modell versenyek és ígéretek vannak modellszakmában való elhelyezkedésre. Nem arra kell fókuszálni, hanem az előbb leírtakra! Tanulni valamit amivel megfelelünk a társadalmi elvárásokra a viselkedésünkkel.



Szerintem ez az életkor-mizéria nem jó megközelítés egy jó párkapcsolatnak. Teljesen mindegy, mert már találkoztam már idióta, éretlen negyvenessel és teljesen komoly, jó fej 18 évessel is. Ha működik közöttünk minden, és ha közösek tudnak lenni a dolgaink, akkor nem számít a korkülönbség. A párkapcsolatban mi a fontos? Gondold csak végig, hogy mi az, ami egy kapcsolat alapjait képezi. Nyilván olyan dolgok jutnak most eszedbe, mint bizalom, őszinteség, vonzalom… Ezeket pedig nem a kor határozza meg. A tolerancia épp úgy fontos egy kapcsolatban, mint a fent elsoroltak. Ha két ember igazán szereti egymást, akkor nem a különbségen fog múlni, hogy egymás mellett maradnak-e. Egy kapcsolat elején szükség van egy minimális időre, míg a párok összecsiszolódnak. és annak működése nm attól függ, hogy hány év korkülönbség van a két fél között.

2016. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
34%
Manapság annyira kiveszett az alapvető illemtudás az emberekből, hogy sok esetben, főleg bizonyos környékeken tényleg furcsa az, amikor kifejezetten udvariasak az emberrel. A lányokkal már el akarják hitetni a férfiak, hogyha elvárnak pár alapvető dolgot, akkor már királylánykodnak, játsszák az agyukat, "höööö, egyenjogúság van, vagy mi a szösz! (de a nőnek kell tudnia főzni még mindig)". Ezért nyilván kiveszőben van ez a nőtípus is, mert ami szokatlant, azt a legtöbb ember nem tudja hova tenni, kezelni.
2016. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
21%
A nők egyenjogúak akarnak lenni.Persze csak a jó dolgokban.Minek nyitogassam nekik az ajtót ha van kezük?
2018. ápr. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%
A kocsiajtót kinyitni szerintem is fölösleges udvariaskodás. És ha csaj lennék, én is inkább azt nézném, hogy normálisan viselkedik-e a férfi a pincérrel meg a benzinkutassal, mint azt, hogy nyitogatja-e nekem, akivel össze akar jönni, a kocsiajtót.
2018. ápr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha udvariasak velem, de a kabátot még senki sem tudta normálisan rámadni, illetve amikor kihúzzák nekem a széket, az is inkább nehezebbé teszi a dolgomat, mint ha magamnak csinálnám. Próbálom értékelni a gesztust, de a valóság az, hogy néha csak megnehezítik a helyzetet az erőltetett, betanult udvariasságok.
2020. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!