Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos férfi szemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos férfi szemmel egy nőn a szép, ápolt haj? N

Figyelt kérdés
Ha egy nőnek feltűnően szép, dús, egészséges, természetes haja van, az másodlagos kérdés, nem fontos, hogy eredeti legyen csak ápolt legyen vagy nem sokat számít egyáltalán?
2016. ápr. 20. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
számít azért sokat
2016. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Nekem ez az első szűrő,ha loknis is akkor meg megyünk gyűrűért :)))))))))))))))))))))))))))

De nyilván az alakja is fontos nagyon.

2016. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Eredeti? Miért, van más is? Ha nem a te hajad, akkor miért a te hajadként emlegeted, ha nem eredeti? Nem értem.
2016. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:-) úgy értem, hogy nem festett
2016. ápr. 20. 16:16
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát igen :) Én is sokra értékelem ha nem festett, de felőlem lehet piros is, vagy kék, nem ez fogja eldönteni hogy a lány tetszik e nekem. :)
2016. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy valamire adó nőnek már csak önmaga miatt is fontos a haja. Manapság a hajápolás olyan alap a nők körében, mint a szőrtelenítés vagy az arcápolás. Akinek zsíros, agyontöredezett, csapzott haja van, az valószínűleg más téren is igénytelen... Egy igénytelen emberrel meg ugyan ki akarna kezdeni bármit is?
2016. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

mindegy, hogy festi-e, ápolt legyen, annyi a lényeg :D


mondjuk a szarrászőkített szénakazal nem jön be, amibe ha picit belemarkolok, egy csomó marad a kezemben :D

2016. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Titusztitusz ***** válasza:
22%
Nálam mondjuk nagyon fontos volt mindig is az, hogy az éppen aktuális partnernőmnek szép, ápolt haja legyen...És lehetőleg mindig frissen mosott, jól fésült...Amúgyis eleve a dúshaju hölgyeket kedveltem világ életemben, akiknek enyhén hullámos, vagy egyenes szálu, minnél dúsabb hajuk volt,és pl. a fejük felső részén lófarokba kötve hordták a félhosszú fürtjeiket...Viszont a festett haju nőket nagyon nem kedveltem sohasem...A hajfestést csakis olyankor szoktam elnézni a nőknek, ha az eredeti hajuk már teljesen ősz...De más esetben nem...
2016. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nem értem, miért baj ha egy nő festi a haját?
2016. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Szerintem azért baj az ha valaki festi a haját,(Most az mindegy hogy férfi, avagy nő az illető...)mivel ez esetben NEM ÖNMAGÁT ADJA az ilyen ember...Én mindig is úgy néztem a dolgot:Ha valaki barna hajunak született, akkor az legyen mindig BARNA HAJU, ha fekete hajunak született, akkor legyen mindig FEKETE HAJU, ha vörösnek született, akkor legyen mindig VÖRÖS HAJU, ha szőkének született, akkor pedig legyen mindig SZŐKE HAJU...Viszont ha mondjuk egy fekete haju nő befesti a haját mondjuk SZŐKÉRE, VAGY VÖRÖSRE, akkor az a nő MÁR NEM ÖNMAGA LESZ, hanem egy "HAZUGSÁG"...HAZUGSÁGOKRA én meg nem szoktam sohasem kíváncsi lenni...(Kivétel csak egy van, mint azt írtam fentebb is:Olyan eset amikor egy nő a már TELJESEN ŐSZ haját festi be...Ez esetben mondjuk el szoktam nézni a dolgot, de csak ebben az egy esetben...)
2016. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!