Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan jönnek a forró nyári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan jönnek a forró nyári éjszakák. Olyankor sok lány fekszik bugyiban az ágyon, egész éjszaka pihegve, magán az izzadságcseppeket elsimogatva. Várjátok már ezeket a fülledt éjszakákat?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 00:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy.
2016. ápr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a francért pihegnénk egész éjszaka?

Mellesleg nekem nincs légkondim, de ki szoktam nyitni az ablakot, és rögtön nem izzadok. Amúgy sem szokott cseppekben folyni az izzadtság. Bocs, de ez tényleg csak a te képzelgésed.

2016. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
nem mert másnap meló van, és véletlenül megölöm azt aki rólam fantáziál, mert nem tudtam kialudni magamat.
2016. ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Visszagondolva az elmúlt évtizedekre, még soha nem fordult elő, hogy bugyiban izzadságcseppeket simogattam volna el magamon. Biztos velem van a gond...

Ha ruhátlanul, vagy bugyiban alszom, akkor a párommal vagyok és max. a szextől izzadok le - ilyenkor ő simogatja el rajtam az izzadságcseppeket. Ez viszont évszaktól független.

2016. ápr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez nagyon beteg XD
2016. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%

Micsoda költői leírás:DDD Megvan a következő Ady Endre.


Egyébként meg van légkondink, probléma megoldva.

2016. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Te mégis hány éves vagy? Izzadság szétkenős fétisről se hallottam még...
2016. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Télen-nyáron bugyiban alszok, és nem kenek el magamon semmit.
2016. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Emlékszem arra az időre, amikor nyáron a forró, fülledt éjszakákat álmatlanul forgolódva töltöttem, iszonyú volt. Eszembe nem jutott várni, két-három kialvatlan éjszaka után már a szemem kinyitása is fájt és állandóan hányingerem volt. Valaki elmondhatná, hogy mi ebben a jó, én is a klímára szavazok inkább. Még a szex is jobb a 25 fokos szobában.
2016. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Pizsamában aludni a legjobb, mint feszülös xarokban. Férfiként mondom, nyáron meg nyitni kell abakot estére és akkor lehül a levegő.


Klíma meg max városba tudom elképzelni.

2018. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!