Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak is feltűnik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak is feltűnik, vagy csak mi nők figyelünk erre?

Figyelt kérdés
Például az, hogy ha egy üzenetet (messenger) nem néz meg a másik fél órákon keresztül, pedig folyamatosan elérhető. Ez csak a nőt zavarja, vagy a pasik is figyelnek ilyenre?

2016. ápr. 23. 10:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
csak a nőket zavarja..
2016. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól, mert az ablakok között váltogatok, és online maradok, nem jelenti azt, hogy nézem is, hogy mit irtak nekem.


Ezeken drámázik az ismerősöm is, meg hogy ez meg az miért lájkolt nekem vagy neked.


Fölösleges, unalmas vitákat szül. Majd ír, ha van ideje, nem ülhet mindenki pont akkor gép/telefon előtt, amikor épp mi.


22/l

2016. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor én hiába akarom ezt eljátszani vele, csak magamat idegesítem, ugye? (én vagyok a nő)
2016. ápr. 23. 10:30
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Eljátszani? Nevetséges vagy. Felnőtt emberek nem ezzel foglalkoznak.
2016. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
Általában a nők szoktak problémázni ezen, vagy talán még a kis pióca típusú "írjámá, hunvagymá, hahómá, lécciléccimá, ménemírszmá" srácok. Nálam is volt már, hogy rám írt valaki, hogy miért nem válaszolok, hiszen aktív vagyok, s közben órák óta nem volt hozzányúlva a mobilhoz.
2016. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem akadok fenn. Aki bizik a párjában és stabilnak érzi a kapcsolatát, azoknak esze ágában sincs ilyen dogokon fennakadni. 2-dik voltam
2016. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

Te jó ég!

Egyébként ha épp a kezében a teló, akkor felvillan neki az üzeneted, el tudja olvasni, mégsem látszik úgy mintha látta volna.

Az meg hogy nem válaszol, az a tipikus jele annak hogy leszar téged.

2016. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez felnőtt kategóriában? Tényleg?

Őszintén, nő létemre nem szoktam ezt figyelni. Van elég dolgom: munkám, hobbim, barátaim. Párom tanul, edzésre és zenekari próbákra jár, no meg néha a barátaival is kimozdul. Majd válaszol, amikor tud. Ha fontos dologban akarok vele beszélni, felhívom. Ne legyél gyerekes...

2016. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mivel az okostelefonokon feszt bejelentkezve lehet a messenger, azóta kábé nincs értelme sem az "elérhető"-nek, sem a "láttaekkor"-nak.
2016. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én nőként sem figyelem, viszont férfiban is futottam már össze olyannal, aki számon tartotta, hogy mikor olvastam az üzenetét. Megjegyzem, itt dőlt el, hogy nem akarok vele további kapcsolatot, mert nem szeretem, ha ellenőrizgetnek, számonkérnek, játszmáznak. Bár ha jól értem, akkor te így akarod a másikat "húzni", hogy szándékosan nem nézed meg az üzenetét... Hát, őszinte egy kapcsolat lehet, ahol ilyen játszmákra van szükség...
2016. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!