Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak is feltűnik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak is feltűnik, vagy csak mi nők figyelünk erre?

Figyelt kérdés
Például az, hogy ha egy üzenetet (messenger) nem néz meg a másik fél órákon keresztül, pedig folyamatosan elérhető. Ez csak a nőt zavarja, vagy a pasik is figyelnek ilyenre?

2016. ápr. 23. 10:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
kit érdekel mit csinál. Ha válaszol megnézem, ha olvasta és nem válaszol, akkor meg sz@ok rá magasról. Nem függ az életem attól, hogy ő válaszra méltat e vagy sem! Elég nagy probléma, ha azt lesed, hogy mikor olvasta és miért nem válaszolt. Azt jelenti, hogy a te életed egy rakás sz@r és tőle várod a megváltást.
2016. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Engem zavar N
2016. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ohtejóég...

Cuppanj ki a hátsójából, a játszmákat meg felejtsd el.

Attól még hogy valaki elérhető, nem kell biztosra venni. Pl velem is van olyan, hogy 1001 dolgom van éppen, de a wifi miatt folyton online vagyok. Az nem azt jelenti, hogy rá is érek!

Sőt, gyakran előfordul, hogy kiikszelem a buborékot, aztán el is felejtettem.

25N

2016. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem észre sem venné, hogy te már voltál fent, mióta írt. Egyébként volt, hogy a barátomnak írtam reggel, mert azt írta ki a facebook, hogy elérhető. Felhívtam, mert fontos dolog volt, erre tiszta kómásan mondta, hogy ő még aludt, én keltettem a hívással.
2016. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az idegbetegeknek biztosan feltűnik
2016. ápr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Attól, hogy elérhető, még nem biztos, hogy éppen azzal foglalkozik. Nem csak a nők figyelnek erre. Az exem állandóan ezen kattogott. Képes volt hajnali 3-kor felhívni, hogy miért vagyok elérhető Fb-on, miközben már rég aludtam. Folyamatosan ezt figyelte. Ráadásul még most is ezt teszi, pedig egy ideje már nem vagyunk együtt. Tegnap éjjel is küldött egy olyan üzit, hogy "látom elérhető vagy." Szóval a pasik közt is vannak ilyenek sajnos. Irigylem azt, akinek van ideje ilyesmire.
2016. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Feltűnik, de már régóta nem érdekel és nem zavar. A legnagyobb hülyeség ilyesmik alapján levonni bármiféle következtetést és ezen görcsölni. A chatelés nem olyan, mint egy beszélgetés, egyáltalán nem lehet elvárni az azonnali válaszadást.
2016. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!