Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a volt barátom zaklat?

Figyelt kérdés
Ugyan abban a városban élünk és folyamatosan keres, hogy legyünk barátok. Ezzel semmi bajom nem lenne, ha nem azért szakítottunk volna, mert volt rá példa, hogy "eljárt a keze" ráadásul utólag kiderült hogy még meg is csalt. A lényeg, hogy minden kapcsolatot megszüntettem vele, de bulikban gyakran ittasan oda jön és vagy szapul vagy jó pofizni próbál. Hogyan kellene hatásosan lepattintanom? Már próbáltam kedvesen és bunkón is. Azt már sikerült is elérnem, hogy józanon nem irkál meg hívogat vagy keres, de ittasan... ráadásul most jön egy tábor ahol valószínűleg ott lesz és inni fog. Mit tegyek majd? Nem futhatok el mindig...

2015. júl. 17. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felberelsz par embert, aki elveri(megerdemelne, meg a fajtaja amugy is csak ebbol ert) vagy a rendorseghez fordulsz(bar a szukseges bizonyitekokat, gondolom mar megsemmisitetted-uzenet, hivas).
2015. júl. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam, hogy van pár fiú barátom akiknek szólhatok, hogy maradjanak a közelembe nehogy baj történjen :)
2015. júl. 17. 09:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jo otlet, vagy beszelgessenek el vele egy kicsit...

Nem szabad annyiban hagyni.

2015. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd annyiba még ha valaki szerint ez csak "apróság". Én is voltam ilyen helyzetben, h nem hagyott valaki békén és annak a szemében, aki megéli ezeket a dolgokat nagyon nem aprócska dolog...
2015. júl. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Ne foglalkozz vele, nézz át rajta.Majd megunja.
2015. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szólsz a haveroknak vagy elmész a rendőrságre. Majd azok megilyetik ezeket a mini nagyfiúkat.

Ha megütött akkor kellett volna kérned látleletet és avval már lenne bizonyítékod.

2015. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2015. júl. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!