Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet, ha egy nő végigsimítja a kezével egy férfi alkarját?

Figyelt kérdés

Vidéki nagyvárosban lakom, 27 éves vagyk egy ottani szupermarketbe járok rendszeresen vásárolni és már többször kerültem egy csinos 40 körüli nő kasszájához. Mindig mosolygott és szépen nézett. A hétvégén nagy koncert volt a városunk főterén és ahogy ott álltam szembejött velem az említett kasszás hölgy, ráköszöntem, visszaköszönt, rámmosolygott és ahogy elhaladt melletted végigsimította a kezéve az alkarom, majd elment.


Ez mit jelenthet? Mármint ha egy általam alig ismert nő így tesz, hogy végigsimítja a kezével az alkarom?



2016. ápr. 23. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit, nagy volt a tömeg és csak úgy véletlenül hozzád ért mikor elhaladt melletted.

Nem kell óriás méretű feneket keríteni ennek a semmiségnek.

2016. ápr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyan helyen álltam, ahol egyáltalán nem volt tömeg, mehetett volna másfele is, hogy egyáltalán ne érjen hozzám. Egyáltalán nem tűnt véletlennek a dolog.
2016. ápr. 23. 13:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy bejössz neki vagy nem.Mi honnan tudnánk?:D
2016. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!