Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék gyereket, van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék gyereket, van olyan lány?

Figyelt kérdés
4-5 év múlva szeretnék gyereket , hogy legyen egy kisfiam, de a nő mint anya továbbra is lehetne egyedülálló és néha meglátogathatná a gyerekét. Szerintetek találok ilyen lányt, aki mint biológiai édesanya kihordja a gyermeket aztán ágyő?

2016. ápr. 24. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1000%!
2016. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És ha lány? Akkor maradhat az anyjánál?
2016. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Amennyiben lány igen. De az én családomban, rokonságomban csak fiúk szoktak születni. 50 unokatestvérből és másod unokatestvérből 2 lány.
2016. ápr. 24. 22:29
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Sógoroméknak a családjában is 5 generációra visszamenőleg csak férfiak voltak.. 5 és 10 fős testvéri banda is volt.

Aztán mégis unokahúgom született, megtörték a fiúvonalat.


Egyébként undorító hozzáállás. Nem kéne neked gyerek, de semmilyen.

És nem fogsz ilyen nőt találni.

2016. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:DDDDDDD
2016. ápr. 24. 22:34
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Mi ennyire vicces? :) Mindjárt jön, hogy csak kamuztam, kíváncsi voltam a reakciókra..


Na ne mondd...

2016. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen :* De az baj lenne, ha inkább nálam maradnának?? Érted....én szülöm szóval :)
2016. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyedülállóként is kérvényezhetsz örökbefogadást. Próbálkozz azzal, 3-4 év a várólista.
2016. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha hatalmas anyagi támogatást tudsz nyújtani cserébe.
2016. ápr. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ebbe csak hanyag nemtörődöm nők mennek bele, ugyanis az a bizonyos 9 hónap kialakít egyfajta köteléket az anya és gyermeke között. Én pl. Soha nem tudnám odaadni senkinek a gyerekemet, ahol elvetetni sem. Mellesleg ha pont egy olyan nőt találsz, ahol csak lány gyerek van, akkor majd azt hiszed nincs szerencséd, pedig igen, mert minden gyerek egyformán aranyos, és szeretni kell.
2016. ápr. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!