Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány/nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány/nő, aki biztos benne, hogy nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok, és egészen biztos,hogy nem akarok gyereket. Nem akarom,hogy az életem legélvezetesebb része arról szóljon,hogy nem alszok, aggódok, és csak a gyerek tölti ki minden időmet, vagy ha az enyémet nem is, a nőmét mindenképp.

2015. jún. 25. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Én sem akarok. 26 vagyok, egy hete ért véget egy komoly kapcsolatom, de amúgy sem akartam sohasem, amit a páromnak is mindig mondtam.


Hat év korlátozás és "bezártság" után (mostohámék) élvezem, hogy élhetek... jó, most épp nagyon szr, de a 2,5 év csodás volt. :)

2015. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyik részről király hogy így látod,és igazad is van részben,de ha majd kiélted magad 30-35 éves korodra és honnan tudhatná bárki hogy milyen vágyai lesznek 5 nap múlva nem 10-20-év múlva akkor nehezen vagy sehogy sem találsz gyermektelen kordbelit aki szülne neked.Szerintem is gázos az idióta modell miszerint 25 évesen már családjuk van az embereknek,majd meglátod.
2015. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Öreg vagyok hozzád, már 35 éves vagyok, de sosem akartam gyereket és ahogy telik az idő egyre inkább örülök, hogy nem is lett.

Úgyhogy biztosan találsz majd olyan korban hozzád illő nőt, aki szintén nem akar sosem :)

35N

2015. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

en ismertem ilyen not, aztan megis lett neki, es kimondahatlanul boldog hogy becsuszott :)


Amugy 23 evesen meg nem mondanek nagy dolgokat, az ember rengeteget valtozik. 30 evesen teljesen maskepp fogod latni a vilagot, es ez igy van jol.


Az meg vicces ahogy elkepzeled hogy milyen amikor az embernek gyereke van :)

2015. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

27 éves vagyok és én sem akartam sohasem. Valahogy nincs meg bennem ez a késztetés, nem is szeretem a gyerekeket, a tesóimmal is kb. 16 éves koruk óta jó a viszonyom. Én nem látom szépnek a babákat, szerintem nem cukimukik, nem hoznak lázba.

Párommal az elején közöltem, aki erre megkönnyebbülten felsóhajtott, és elmondta, hogy ő sem szeretne, de elég nehéz dolga volt eddig, mert szinte minden lány a második randin a családalapításról beszélt.

Szóval lehet találni ilyen lányt, de lehet, hogy tovább fog tartani... Ne add fel :)

2015. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3 ból 2 lány az esetemben még is csak akart.

Végi az ment ő tutira nem akar biztos ebben, aztán ahogy teltek az együtt töltött évek egyszer csak még is megváltozott a szitu.


De 1 nő az a végsőkig kitartott e mellett, (az már más kérdés h nem vagyunk együtt)

2015. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van... Nálam az a helyzet, hogy egész kiskorom óta ezt vallottam, és mióta a családba született egy fogyatékos gyerek, azóta ez csak megerősített abban, hogy nem...

Lehet lepontozni engem is.


25/L

2015. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van. Én.

Soha nem éreztem azt egy gyereknél sem, hogy kézbe venném, játszanék velük, gondoznám őket. Biztos hiányzik belőlem az anyai ösztön. A gyerekek semlegességet, közömbösséget váltanak ki belőlem, nem vágyat.

Részben az általad felsorolt okok miatt, részben mert túl önző vagyok egy gyerekhez.

Van még egy-két ok ezek mellett, de azt inkább nem írom le, ismerve a GyK-t.

20/l

2015. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van. én sem akartam soha, mindenki azt mondta, hogy ez majd biztosan változik, és változott is :) egyre inkább nem akarok. 28 N
2015. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!