Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is féltékeny a párja anyjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is féltékeny a párja anyjára?

Figyelt kérdés
A barátom egyke. Nagyon szeretem őt, de néha rettenetesen féltékeny vagyok az anyjára. Nagyon jó a kapcsolatuk, gyakran találkoznak, sokat segít neki a barátom, sokat költ is rá, kedveskedik neki. Nem anyuci pici fia egyáltalán, de ha ezekre gondolok, akkor annyira fáj. Én szeretnék lenni az első nő a szívében.
2016. ápr. 25. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Az anyja nem nő az ő szívében, hanem szülő.

Össze sem lehet titeket hasonlítani.

2016. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem olyan értelemben nő,mint én. Egyértelmű :) De akkor is bánt engem, hogy olyan rajongva beszél róla nekem, hogy annyira figyelmes hozzá, hogy egyszerűen csak másodlagosnak érzem így magam.
2016. ápr. 25. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Aztamindenit.. az ég óvjon bárkit egy ilyen mentalitású "társtól".


Nem lehet a kettőt összehasonlítani, teljesen feleslegesen rágod magad ezen. A gyrekedet, majd ha lesz, is teljesen más fajta szeretettel fogod szeretni, mint a párod. Ez teljesen természetes, normális. Inkább örülnél, hogy jó a viszonyuk és normális a kapcsolatuk, pláne, hogy itt nem is a beteges szintű "anyucipicifia" dologról van szó..


Ha ezt képtelen vagy felfogni, nem vagy elég érett ahhoz, hogy párkapcsolatod legyen.

2016. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon gyorsan le kell rendezned magadban, nincs más megoldás. Ne mondd el a barátodnak.


A volt barátomnál egyáltalán nem volt ilyen érzésem, mert neki hasonló szerepet foglalt el az anyja az életében, mint az én anyám az enyémben.

A mostani barátomnál szoktam néha ilyesmit érezni, de inkább csak azt mondanám, hogy enyhén idegesítenek apróságok, féltékenységnek ezt még nem nevezném. Heti többszöri telefonok, látogatások, de főleg az anyja "sérthetetlensége" zavar.


De azt is tudom, hogy az a hely, az anyjáé már fix és foglalt egész életére:) Nem küzdök ellene, úgysem lenne esélyem. És teljesen igaz az, hogy ha kiegyensúlyozottan (!) szeretetteljes, egészséges, egymást tisztelő kapcsolatuk van, akkor veled is képes lesz hasonlóra.


25N

2016. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit tennél akkor, ha az én fiammal járnál??? 23 éves, én meg 39 vagyok. Bárhová megyünk együtt, mindenütt azt hiszik, hogy a pasim. Imádom, Ő is engem. Már már vicces szitukat is szoktunk generálni, de ettől függetlenül a barátnője is szeret engem.

Más szeretet, az amit irántad érez, más az , amit az anyja iránt.

2016. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!