Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire utal ha valaki sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal ha valaki sosem féltékeny?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Magabiztosság

Naívság

Érdektelenég

Közöny

"úgyis az én f***m/p***m a legjobb a faluba" mentalitás

Tudatlanság

Bárgyúság

2016. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ok nélkül nem féltékenykedik, az azt jelenti, hogy bízik a párjában és saját magában is.

Ha okkal sem, akkor az lehet közönyösség is.

2016. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
...ezen megint mi volt lepontozni való?
2016. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló teljesen jó dolgokat írt, nem értem miért van lepontozva.
2016. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem én pontoztam le az elsőt, tényleg ajókat írt, de a legfontosabb, vagy legalább második legfontosabb az, amit kihagyott: a párjába és a párkapcsolatába vetett bizalom.
2016. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Egyetlen oka: megbízom a páromban, és ismerem annyira, hogy ha mégis bármi okból félrelépne, én lennék az első, akinek elmondaná.
2016. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

" ha mégis bármi okból félrelépne, én lennék az első, akinek elmondaná."


Ha-ha-ha-ha :D Ez már egy új szintje a naívságnak. Ez már bárgyúság.

2016. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
bizalomra
2016. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, én ismerem őt, te nem. Ha komoly kapcsolatban vagy, pontosan tudod, milyen a másik természete, milyen szituációban hogyan reagál. Egyáltalán nem vagyok naiv, mindenki követhet el hibákat, de meg tudom különböztetni az őszinte embereket azoktól, akik megpróbálnak hülyére venni. A féltékenységet fölösleges dolognak tartom, ha alaptalan, csak tönkreteszi a kapcsolatot, ha meg nem, előbb-utóbb úgyis kiderül, kár stresszelni rajta.
2016. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9


Szerinted hiteles amit mondasz?


Hazajön...


"milyen napod volt?"

"Nagy volt a forgalom, a boltban meglöktek. Ja és szexeltem egy 21 éves csajjal"

2016. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!