Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem féltékeny a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem féltékeny a barátnőm egy picit se?

Figyelt kérdés

Ragaszkodos szerelmet akartam mindig, aki félt engem és érezteti h csak az övé vagyok. De ő egyáltalán nem problémáuik ha más nök társaságában vagyok.

Én még a gyerekkori fiúbarátján is felhuzom magam..

Borzasztó h nem féltékeny , semmi

Miért?

Amugy ragaszkodik hozzámcsak nem "tilt" semmitöl

20 a lány, én 25F



2016. ápr. 22. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl mert normális? Minek féltékenykedjen, ha nem adsz rá okot? Az, hogy egy másik nőneművel kommunikálsz épp, nem ok.
2016. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert normális és megbízik benned. örülj neki hogy ilyen.

Szerintem te szeretethiányos vagy, esetleg önbizalomhiányos.

2016. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy hívják barátom, hogy normális női személyiség.

Jól figyeld meg, mert sokat nem fogsz belőle látni.

Ha már meguntad a lányt, add meg nekem a számát.

2016. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez hihetetlen. Talalsz egy normalis not, akinek van onbizalma (a nok 1%-nak van maximum) es arra panaszkodsz hogy nem feltekenykedik?


Valami baj van veled.

2016. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 pörölycápa ***** válasza:

Örülj neki hogy nem féltékenykedik. Megbízik benned, és ez lenne az alap minden kapcsolatban. Gondolom fel sem merül benne a megcsalás lehetősége, és ezért úgy gondolja hogy te sem tennéd meg, és bízik benned. Nekem pl a legféltékenyebb exem volt a leghűtlenebb, ő aztán minden hímnemű egyedtől tiltani akart, és... visszagondolva borzalmas volt, nem tudom hogy hogy viseltem el 3 éven keresztül. Most hogy végre olyan kapcsolatom van, ahol senkinek nincs oka féltékenykedni és megbízunk egymásban, szóba sem állnék egy olyan féltékenykedő alakkal.

Egyébként nekem is eleinte fura volt, hogy a mostani párom nem morgott amiatt, hogy eljárok táncra, ahol úr isten, más hímek is hozzámérnek. De hamar rájöttem, hogy ez mennyivel jobb így, és hogy igazából ez lenne az alap.

Te is jobb, ha megszokod ezt a hozzáállást, és nem teszed tönkre a kapcsolatot olyan hülyeségekkel, mint pl amiatt idegeskedsz, hogy ő egy gyerekkori fiúbarátjával tartja a kapcsolatot. Megtiltani úgy sem tudod (és semmi jogod nem is lenne hozzá), ha fontos neki a barát akkor úgyis tartja majd vele a kapcsolatot titokban. Akkor már sokkal jobb, ha teljesen nyíltan tarthatja a kapcsolatot vele (vagy akárkivel), netán még te is megismerkedsz vele, hátha jófej és összehaverkodtok.

2016. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én nagyon önző vagyok. az h egyáltalán nem kattog azon h mikor hol mit csinálok, olyan mintha nem érdekelné. Mindig mondom neki h hova megyek, a többi nem érdekli. Perzse utánna megkérdezi, h milyen volt. De semmi féltékenység. Ez fura. Én meg kiakadok ha fiúkkal megy vhova, vagy pl bulizni megy, akkor elvárom h rendszeres időközönként írjon, h tudjam, h nem veszítette el a fejét. Én iszonyat féltékeny vagyok, és ezt elvárnám a páromtól is. Önző szerelmet akarok, ami részemről megvan, de a részéről egyáltalán nem..

Tuti h előző párja miatt ilyen, ő gyakorolta rá a legnagyobb hatást, mert teljesen a saját képére formálta. S ő mondta neki h ne féltékenykedjen és ezer más dolgot, ami engem idegesít..

2016. ápr. 23. 11:05
 7/9 pörölycápa ***** válasza:

Szegény lány, hogy ezt el kell viselnie, ha van esze, nem sokáig fogja, és inkább keres valakit aki megbízik benne, és társként kezeli, nem a lányaként. Bár még az apámtűl sem tűrném el, hogy mindig ellenőrizgessen, hogy kivel-hol-mit csinálok, bízzon már meg bennem, hogy felnőtt ember vagyok, és tudok vigyázni magamra. Párkapcsolatban meg aztán végképp fontos a bizalom, anélkül nem ér semmit az egész.


Persze ha a lányt ez nem zavarja, és nem érzi ettől úgy, hogy börtönben lenne, akkor kitartást neki ehhez a kapcsolathoz, viszont ne lepődj meg ha egyszer elege lesz az állandó féltékenykedésből, mikor ő nem is ad rá semmi okot. Vagy inkább kedve támad okot is adni, hamár mindenárom féltékenykedni akarsz.


De ha meg ennyire féltékenykedő párt akarsz, akkor hagyd ezt a szerencsétlen lányt hogy keressen magának egy normális, szerető párt, aki MEGBÍZIK benne, és te meg keress valakit, akivel majd jókat féltékenykedhettek közösen. Elvégre nincs is jobb szombat délutáni elfoglaltság, mint azon veszekedni, hogy ki az a csávó, aki Like-olta FB-on a képét, vagy épp hogy merészelt a buszon egy hímnemű egyed mellé ülni...

2016. ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azon nem problémázok h vki megbámulja, az inkább büszkeséggel tölt el mert tudom h tényleg szép.

De az idegesit h tudom h vki rástartol és füzi de a barátnöm nem veszi észre

2016. ápr. 23. 22:22
 9/9 A kérdező kommentje:
van olyan férfi aki egyet ért velem?
2016. ápr. 24. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!