Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szeretőd szándékosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szeretőd szándékosan tönkretenné a házasságodat, később lenne nálad esélye?

Figyelt kérdés
Kifejtem. Tegyük fel, hogy volt egy szeretőd, legyen az egy alkalom, vagy egy viszony, mindegy. Végül úgy döntesz, hogy a pároddal maradsz, szintén mindegy, hogy milyen okból. A szeretőd erre féltékenységből, vagy bosszúból mindent elmond a párodnak, akivel emiatt elváltok. Ha a szerető évekkel később teljesen korrekt módon ismét közeledni kezdene, azonnal elhajtanád, vagy adnál egy esélyt a dolognak?
2016. ápr. 26. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

a házasságod te tetted tönkre, amikor csaltál.

a szerető meg olyan, amilyen.

2016. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Kizárt, hogy esélyt adjak neki. Azt azért megjegyezném, hogy nem a szerető tette tönkre, hanem a hűtlen fél, de hogy ezután ő valamilyen okból mégis maradna, megoldaná a helyzetet, stb. Van ilyen. A szeretőnek félre kellett volna állnia és kész.


Ha velem történne hasonló, akkor persze magamat hibáztatnám hiszen lehetőséget teremtettem egy ilyen szituációra, de az biztos, hogy soha a büdös életben nem akarnám látni a szeretőt.

2016. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Egyet értek a korábbi hozzászólókkal, nem a szerető tette tönkre a kapcsolatot.

Valami miatt megromlott a házasság, ő ekkor képbe került, majd mikor a csalárd úgy döntött, ennél többet ér a házassága, próbálta rendbe hozni a saját hibáját, pofán veri az élet egy hisztis kis szeretővel, aki pattog, és minden esélyét elvágja. Tudod kit érdekelne ezek után...? Az, hogy a szerető ezt meglépte sértettségből, dacból, örökre leírná a másik fél szemében. Legalábbis, ha nem egy "mindegy, csak lyuk legyen" férfiről van szó, vagy "mindegy, csak kolbász legyen" nőről.

2016. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, ha valamelyik fél gyenge az könnyen elcsábul ilyenkor. Nyilván mindenkinek megvan a hűtlen félről a véleménye, de most nem ez a lényeg. Mondhatnánk, hogy a szerető teszi tönkre a kapcsolatot, de ez se igaz, ehhez három ember kell.

Viszont ha a szeretőbe akkor nem volt annyi tartás mikor bemászott másnak az ágyába, megelégedett azzal, hogy ő csak második/sokadik lehet, akkor legalább azután beletörődhetne a dolgokba miután lapátra tették. Szerintem annyira tartania kéne magát mindenkinek, hogy csak olyannal tervezzen, aki viszonozza az érzelmeit. Nyilván, aki azért megy vissza, mert kitette a feleség/férj az csak használja tovább a szeretőt. De ha valakinek megfelel ez a nincs ló, jó a szamár is felállás, hát tegye...

2016. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én hibám lenne, hogy tönkrement a házasságom, de a szerető is csak egy manipulatív dög lenne a szememben, akitől ezek után egyéjszakás kalandot sem akarnék.
2016. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most tételezzük fel, hogy lenne szeretőm, mert nem lenne.

Biztos, hogy nem adnék neki esélyt. Aki ennyire gyerekes, önző és paraszt volt akkor, az most sem lenne normálisabb.

2016. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
undorodnék a szeretőmtől
2016. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szereto ferfi vagy no? A kerdezo milyen nemu.

En no vagyok es a volt szeretom (hazas ferfi) felesegenek mindent kitalaltam.

Az oka az volt, hogy atvagta a fejem, becsapott, raadasul igert fut-fat (hazassag, gyerek, kozos munka, kozos lakhely blablabla), aztan amikor elvaltam kozolte inkabb a szegeny felesege fontos neki.

Es elotte azt mondta mindent bevallott a felesegnek. Hat a felesege semmit nem tudott, igy en lettem a fekete barany.

Utana a hazas pasi ujra megprobalta a viszonyunkat elkezdeni, en hagytam volna igaz voltak fenntartasaim es eleg munkas egy ilyen helyzetbol felepiteni egy rendes parkapcsolatot (van akinek sikerul), de utana megint meggondolta magat (rajott tul sok munka lenne es annyira mar nem erdekeltem, mert volt neki masik ket jeloltje is).


Szoval en vagyok az, aki soha nem kezdene ujra ezzel a minosithetetlenul tisztessegtelen (utolag kiderult parhuzamosan 3 szeretoje volt es az egyiket teherbe is ejtette, mas nok is miatta valtak el).


Konkluzio: aki megcsal valakit az a sajat kapcsolatat teszi tonkre, utana a szeretot barmiert is okolni vagy ujra zargatni, hitegetni VÉTEK. AKi nem tud felelosseget vallalni a kapcsolataert az ne eljen kapcsolatban.

Ha a szereto a te tortenetedben ferfi, es ezert o kozeledik evekkel kesobb, akkor ha benned ketely van, utasitsd el es ne bantsd meg ujra. Mert azert talalt ki anno, mert te melysegesen megbantottad, hogy visszamentel a megcsalt parodhoz. "Ne bantsd, ha mar szeretted..."

2016. ápr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!