Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor nálatok van a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor nálatok van a párotok vagy te náluk, a szobában vagytok vagy ott ahol a család többi tagja?

Figyelt kérdés
30 éven aluliakat kérdem akik még a szüleikkel élnek. Szóval tervezem hogy majd átjönne valamikor a párom, csak hát semelyik testvérem se valami beszédes meg semmi, szóval nem tudom h mit lehetne majd csinálni . Mikor az egyik báttyámmal elhozta a barátnőjét egész nap a szobába voltak és a lány vécére ment ki csak, na én ezt teljesen elképzelhetetlennek tartom hogy mi ilyenek legyünk mert ez nagyon gáz ::D ti mit szoktatok csinálni? Csak ültök a szobába vagy hogy?? Nálunk ezek a dolgok teljesen kimaradtak hogy hazaviszi a gyerek a barátját és a szülők jofejek meg ebéd meg ilyenek ... Mondjuk azt mondtam a páromnak is hogyha eljön biztos h nem alszik itt, szex biztos h nem lesz, és hogy ne számítson mokara meg kacagasra mert én otthon más vagyok ott nem lehetek önmagam. Én se aludnek nála, de amugy komoly a kapcsolatunk .
2016. ápr. 27. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
"ha eljön biztos h nem alszik itt, szex biztos h nem lesz, és hogy ne számítson mokara meg kacagasra" Jó lehet a barátodnak lenni. Ezek után nem mindegy hogy hol vagytok?
2016. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

"Mikor az egyik báttyámmal elhozta a barátnőjét egész nap a szobába voltak és a lány vécére ment ki csak, na én ezt teljesen elképzelhetetlennek tartom hogy mi ilyenek legyünk mert ez nagyon gáz"


Szerintem nagyon furán gondolkodsz. Ha átjön a barátod, akkor ellehettek ketten a szobában. Szeretkeztek egymással, beszélgettek, alszotok, játszotok (valami társasjátékkal mondjuk), stb.

Lehet az hogy néha kimentek beszélni a szülőkkel vagy tesókkal, de az idő 80%-át akkor is kettesben töltitek és ezzel semmi gond nincs.

26/F

2016. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
nálunk ez mindig úgy zajlott, hogy megjött a párom, köszönt a családomnak és elvonultunk a szobámba.
2016. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen, mert mire barátom lett, addigra én külön költöztem. :D amikor a barátom hazavitt a szüleinek bemutatni, ott aludtunk. Délután a családdal voltunk, beszélgettünk, ismerkedtünk, utána bementünk a szobába tévéztünk, szeretkeztünk és ennyi.

Nekem itt vált komolytalanná a dolog: "Én se aludnek nála, de amugy komoly a kapcsolatunk."

És akkor hol szoktatok találkozni? Vagy mindig csináltok valamit? Jók a programok, de szerintem kell kettesben is tölteni időt, jócskán.

2016. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Miért nem lehetsz otthon önmagad? Hány évesek vagytok?

Ha valóban komoly a kapcsolatod ahogy írod, akkor az természetes, ha együtt akartok lenni kettesben.De ha te nem alszol nála, ő sem aludhat nálad, akkor hogy oldjátok meg?

Elmentek szállodába?

2016. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi be szoktunk segíteni a háztartásba. Mondjuk nálunk már tényleg komoly a dolog. Hétvégén megyek haza, oda jön a barátom is, mivel jelenleg távkapcsolatban élünk, és nálunk van a találkozópont. Napközben csináljuk a teendőket, filmezünk, beszélgetünk anyummal, főzünk, kint játszunk a kutyámmal, ilyesmi. Este mindenki elvonul, bezárjuk az ajtókat, és kész.


Nálam a nagyon friss kapcsolatnál volt csak az, hogy becsuktam az ajtót, és kettesben voltunk. Ekkor olyan 17-18 éves voltam, és a barátom nem aludt nálunk, nem is aludtunk együtt esténként. Mostmár, 26 évesen teljesen máshogy megy a dolog, illetve mivel komoly a kapcsolat, így párom is besegít anyumnak a háztartásban, megcsinálja a férfimunkát, amit anyum egymaga nem tud.

2016. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Általába hétvégén találkozunk akkor szexelunk is de hétköznap én mindig máshogy vagyok beosztva műszakba úgyhogy ilyenkor semmire sincs időm, hétfőtől péntekig alszok és dolgozók kb ennyi, de mindig megáll kocsival valahol találkozni pár percre hétköznap is... :::D most biztos hulyenek neztek:::D
2016. ápr. 27. 14:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Amíg el nem költöztem otthonról, addig én sem vittem haza soha senkit. Mindig én mentem az aktuális pasimhoz :D És olyankor beszélgettünk pár szót ugyan a szülőkkel, nagy ritkán volt közös kajálás is, de többségében inkább csak annyi, hogy köszöntem nekik és bevonultunk a szobába, ajtó becsuk, és max pisilni mentünk ki. Szerintem ez nem gáz, nem azért mentem hozzájuk, hogy a szülőkkel, testvérekkel legyek. A pár meg kettesben szeret lenni, elvonulni, bezárkózni, ne zavarják őket és ők se zavarjanak senkit. Mielőtt a vőlegényemmel összeköltöztünk volna albérletbe, azelőtt ő is az anyjánál lakott, és még amikor ott aludtam is, akkor is ez volt a műsor. Mentem, köszöntem, esetleg beszéltünk az anyjával pár szót, és bevonultunk a szobába, reggelig ki se jöttünk. Szerintem ez a normális, mégis, mit kezdjek én az anyjával? Még most, hogy nemsokára az anyósom lesz, sem nagyon van mit csinálnunk együtt, nem élünk együtt, unoka még nincs, jóban vagyunk de azért nem kebelbarátnők. A családi programokon, ott igen, ott mindig kint vagyunk a famíliával és nem vonulunk félre, de amikor simán csak mentem a kedvesemhez, akkor vele akartam lenni, nem mással.

Egyébként igen, csak ültünk a szobában, filmeztünk, beszélgettünk, szexeltünk, jól éreztük magunkat egymás társaságában.

2016. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
gratulálhatsz magadnak, hogy kifogtál egy olyan embert aki ezt tudja tolerálni.
2016. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
5 percre lakik tőlem a másik faluba ha akarnánk találkoznak többet de nekünk elég így.
2016. ápr. 27. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!