Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a szösszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a szösszenetről? Aki nincs most érzelmes állapotban, inkább ne olvassa el!

Figyelt kérdés

Lehetsz bármelyik lány barátja, párja, szerelme. Az első szerelme viszont nem lehetsz mindenkinek. Talán csak fellángolás, vagy letisztult megállapodás vagy egy lány életében,de ha első vagy, akkor becsüld meg. Nem biztos,hogy te vagy az első,aki miatt sír, de biztos lehetsz benne, hogy te vagy az aki által a könnyeit, amit miattad hullajtottt, sose fogja elfelejteni. A torok szorító érzést, amikor kalimpált a szíve, azt se fogja elfelejteni, amit a látványod váltott ki. Az első együttlétet, ami fájt neki, de mégis emlékezni fog rá, amíg él. Minden mozzanatára.

Neked nem biztos,hogy ő az első, de nem számít. Minden hibáddal, minden erényeddel, vétkeddel és mosolyoddal elfogad. Még akkor is, ha bánt. Saját gyengeségét próbálja ezzel palástolni,amit a kiszolgáltatottság okozott. Miért lenne kiszolgáltatott? Mert pőre. Meztelen a lelke, a teste előtted. Ha szerencsés vagy,akkor ezt átélheted vele, te lehetsz az első. A régen várt csodáknál rád fog emlékezni, hogy milyen büszke lennél rá, ha még ott állnál mellette és fognád szorosan a kezét.

Lehet,hogy valaki majd egyszer a helyedbe lép, akit szeretni fog,de nem ugyanazzal a szeretettel. Két egy forma szeretet nincs, amit irántad érez, az mindig pumpálni fog, soha meg nem szűnő érzés. Talán idővel átalakul, de a lüktetés, a szorítás és a fájdalom,amit olykor-olykor hiányod okoz … megmarad.


2013. júl. 10. 08:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
aha, értem. Köszi
2013. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon emocionális volt, nekem tetszett
2013. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. L
2013. júl. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Ez egy fos már bocs !
2013. júl. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A válaszokból is látszik, hogy ki élte át már ezt az érzést. :) Köszönöm, a negatív kritika is kritika, ha építő jellegű!:)
2013. júl. 10. 08:48
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem éltem át, csak szeretném. :)
2013. júl. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

én már átéltem ezt és mintha a lelkemből írtad volna ki ezeket a sorokat:)

nagyon szép, tetszett

2013. júl. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szép. Ha egy kicsit érzelmesebb hangulatomban lennék tuti sírtam is volna...
2013. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Válassz egy képet alá, aztán fb-n úgyis bejön 10000 lájk meg 5000 share.
2013. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat. :) Megkönnyebbültem,hogy kiírtam magamból azt,amit érzek.
2013. júl. 10. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!