Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Titeket zavarna ha a párotoknak 57 pár cipője lenne?

Figyelt kérdés

Tudom most megfogom kapni hogy több van mint egy nőnek. De konkrétan szeretem a cipőket és az a másik szempont hogy "szett"-be van a legtöbb (pólóhoz és sapkához vagy nadrághoz). Megtalálható az összes ismertebb márka fajtája a gyűjteménybe. (Adidas, Nike, DC, Supra, Vans, Volcom, Emerica, DVS, Osiris, Air Jordan, New Balance stb.)

Külön beépített szekrény van hozzá, mindig tisztán kerülnek vissza a dobozukba és a szekrénybe.

Titeket ez zavarna?


2016. ápr. 28. 09:42
1 2
 1/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát, ha nem a szobában van szanaszéjjel, és éjszaka a konyhába tántorogva nem esek el bennük, felőlem 100 pár cipője is lehet.
2016. ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
(Hozzáteszem nem dohányzom és nem fogyasztok alkoholt, tehát van "miből" gyűjteni.)
2016. ápr. 28. 09:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha tudja hol tárolni, akkor nem, az én lakásomban nincs hely ennyi cipőnek.
2016. ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a ferjemnek ennel is tobb van es nem zavar,mindkettonknek van hozza kulon beepitett oltozoje.Szerintem teljesen ok hogy ennyi cipod van furcsa lenne ha ez valakit zavarna:-)
2016. ápr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
bőven elég 30 pár cipő, úgyhogy zavarna :)
2016. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1. De akkor remélem ez egy hobbi, nem egy fétis. Tehát nem vered a cipőkre, nincs lábfétised, stb. Csak egy hobbi.


2. Ha hobbi, akkor semmi gond vele. Sok embernek van olyan ártatlan szenvedélye, amire ha teheti sokat költ. Egy közeli ismerősöm pl 30 éves férfi és kisautókat gyűjt. A házukban egy fél szoba azokkal van tele és heti kétszer porolja őket, mai napig vesz újakat.


3. Azért ez intimebb dolog, szóval ismerkedéskor ne ezzel indíts. De ha már lefeküdtél egy lánnyal és akár össze is jöttetek, akkor mutasd meg neki nyugodtan.

2016. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Zavarna ha a páromnak ötnél több sportcipője van, igen. Egy felnőtt ne edzőcipőben járjon. A póló és sapka szettekről nem is beszélve.
2016. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Dnyepropetrovszk ***** válasza:

Aztazúristenit! :O


Nem zavarna, de furcsának találnám... mármint ez nem túl megszokott dolog, nem gyakori.

2016. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha hobbi és saját magának pakolássza el,akkor nem zavarna,de a felesleges kacatokat nagyon nem szeretem kerülgetni.
2016. ápr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem biztos. Nem az h ez mennyibe kerül csak sztem szimplán szükségtelen. Meg ezek a szetek.... mondjuk az exem gyűjtögető volt súlyosan lehet emiatt de nem bírnám aki bármit gyűjt...
2016. ápr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!