Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért nem viselik el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért nem viselik el a negatív kritikát?

Figyelt kérdés

Természetesen tisztelet a kivételnek...Felmerült bennem a kérdés, mert többedik alkalommal történik meg, hogy fiú ismerősöm kér tőlem tanácsot párkapcsolati témában. Én nem vagyok a finomkodós típus ami a szivemen az a számon, és ha kérdezik, akkor elmondom a véleményem. Reakció: Mit tudsz te rólam? NEm is ismersz...stb

Namost azt hiszem jogos reakció lenne ez, ha csak úgy odamennék és elkezdeném osztani neki az észt..Dehát könyörgöm, ő kérdezett meg...egyébként eszembe sem jutott volna a magánéletébe belepofázni, da he már megkért hogy formáljak véleményt egy bizonyos kérdéskörben, akkor felnőtt emberként el kell fogadni, hogy a véleményem nem biztos, hogy pozitív lesz...És itt most nem tizenéves tini fiúkról beszélünk, hanem 30 fölötti pasikról...


2016. ápr. 30. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, neked sem esik jól a negatív kritika. Csak tudod, a lányokkal általában finomkodnak az emberek ha szép ha nem.

Most értelemszerűen te arról nem tehetsz hogy megmondtad a neked igaznak vélt dolgokat róla, sőt ha ő kérte, akkor ne reklamáljon ha megmondod a véleményed. De ha te sem lennél annyira nyers, és átfogalmaznád a fejecskédben valamilyen szinten a gondolataidat, akkor talán nem háborodnának fel, nem?

2016. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazad van, valóban kissé nyers a stílusom, de aki véleményt kér tőlem az valószínűleg van olyan közeli ismerősöm, hogy ezt tudja rólam, így tudnia kell mire számít, ha pont engem kérdez...Én sem igazán fogok már megváltozni így 30 körül...
2016. ápr. 30. 11:31
 3/15 Noren1989 ***** válasza:

Férfiakról, vagy fiúkról beszélünk? Igazából nekünk is van némi egonk, amit nem tanácsos sértegetni. Biztosan tudod úgy tálalni a mondanivalódat, hogy ne érezze magát a fickó egy darab sz@rnak.

26/F

2016. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Csak tudod, az emberekben ez a stílus megmarad egy kis szilánkként.

És ki tudja mi lesz 5-10 év múlva, lehet hogy pont az az ember fog kihúzni a csávából akivel nyersen beszéltél, és ha kicsit jobban válogatod meg a szavaid, ő benne is pozitívként marad meg az élmény.

A fene tudja, nincs ezzel baj, csak tudni illik mindennek van következménye. És manapság sajnos gondolni kell a jövőre is tudatosan, mert nem tudni kik fognak mögöttünk állni, vagy háttal nekünk.

2016. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ebben a konkrét esetben ami ezt a kérdést ihlette, inkább egy fiúról beszélünk...

Nem vagyok ám én amúgy bunkó, tajparaszt szóval a helyzet nem ennyire rossz, de tény, hogy nem fogom 3x körbenyalni és csillivilli csomagolópapírba csomagolni az igazságot, hanem egyszerűen és mindenféle körítés nélkül, nem bunkón megmondom...

2016. ápr. 30. 11:37
 6/15 anonim ***** válasza:
Sokan keverik az őszinteséget a bunkósággal. Nyilván te is ez a típus vagy. El tudod mondani a negatív véleményt kultúrált formában is.
2016. ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a nők még ennyire sem bírják a kritikát. Ha a főztjük ehetetlen, akkor se mondhatod nekik azt, hogy sz@r lett, mert egyből jön a hisztimiszti.
2016. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szerintem meg tudom különböztetni az őszinteséget a bunkóságtól, nem tartom magam bunkónak, mindazonálta behízelgőnek sem, szóval valahol a kettő között igyekszem mozogni. De rendben, tegyük fel, hogy oltári bunkó személyiség vagyok, ez a bizonyos illető akiről szó van, nem egy felszínes ismerős, tizen éve ismerjük egymást, így nyilván ha tényleg ilyen bunkó vagyok, ez ennyi idő alatt neki is feltűnt, mégis engem kért meg, hogy formáljak véleményt. Tette mindezt úgy, hogy tisztában van azzal, hogy milyen ember vagyok, mégis mérvadó számára valamiért a véleményem. Hiszem, hogy a kezdeti felháborodás után, el fog a mondandó igazságtartalmán gondolkodni.

A lány ismerőseimmel pontosan ugyan ilyen stílusban diskurálok egyébként, fura módon kevésbé sértődnek meg mint a fiúk...

2016. ápr. 30. 13:12
 9/15 anonim ***** válasza:

"A lány ismerőseimmel pontosan ugyan ilyen stílusban diskurálok egyébként, fura módon kevésbé sértődnek meg mint a fiúk..."


Lehet kevesebb lány ismerősöd akar megdugni, mint fiú.

2016. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy a világ a szex körül forog, de nehogymár, ennek a kérdéskörnek a megfejtése is a dugásban gyökereddzen...:P
2016. ápr. 30. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!