Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítségre szorulok (: mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre szorulok (: mi a véleményetek? Lehet folytatni? (írhattok negativ kritikát, abbol is lehet okulni (: )

Figyelt kérdés

Durván 2 hete szakított velem a barátnőm(17 éves).Az utóbbi két hétben éreztem, hogy valami nem stimmel, és mikor rájöttem a gondra,akkor már ugye késő volt.Hétvégente mindig nálunk volt, és hetente 1x vagy 2x én is elmentem hozzá.Mikor lejött, mindig megkívántam, és nagyon sokat szexeltünk, és szerintem ez volt a baj. nagyon nem ismertük meg egymást, és mikor hirtelen nagyon-nagyon elkezdtem szeretni, ő ezt fojtónak érezte.(az utolsó 2-3 hétben).Egy összeveszés keretében, felvázoltuk egymásnak a gondjainkat, és itt jött ki az, hogy én túl sokat erőltettem a szexet,és hiába szeretett nagyon, úgy érezte, hogy én a szerelmet a szexszel akarom egyenrangúsítani.Szeretnék vele kibékülni, és ő is velem, és megigértük egymásnak hogy változtatunk magunkon.És az utobbi 3 napban, meglepően bensőségesen közeledik, holott ő azt mondja hogy csak távolságot tart.Szeretnék segítséget kérni, hogy mi az amivel a kapcsolatot bensőségesebbé lehet tenni, és olyan programokat, amivel a másik tetszésést nyerhetjük el, stb.5 hónapot voltunk együtt, és ugy érzem, hogy ha már eddig eljutottunk(2. kapcsolatom) akkor valami komolyat kellene egymással kezdenünk

19/f


2011. ápr. 8. 11:53
 1/6 Beviz Elek ***** válasza:

Csináljatok valami romantikus izébizét. Ez nekem sem megy annyira, bár a barátnőm azt mondja, hogy jól megy. (pedig semmi kreativításom)

Szóval vigyél neki egy szál rózsát és menjetek el éjszaka valahová. Hol laksz?

2011. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal nincs baj, hogy mindig szexeltek ha lehetőségetek van rá, ez 17-19 évesen meg egy friss kapcsolatban teljesen normális.

Lehet hogy most neki még sok egy komoly kapcsolat és egyáltalán nem veled van a gond.

De az is lehet az a baja, hogy nem mentek sehova, olyan programokat találj ki amiről tudod, hogy ő szereti vagy te. Teljesen mindegy mi az, pl. ha tudod, hogy szeret kirándulni menjetek el kirándulni, ha te valamilyen sport rajongó vagy nyugodtan elviheted akkár egy meccsre is, nem kell feltétlenül lányos programokat kitalálni.

Egyébként én inkább egy következő kapcsolatban kamatoztatnám az itt megszerzett negatív tudást, mert ha valaki 17 évesen azt mondja hogy túl sok a szex ott valami vele nem stimmel.

2011. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerencséd van ezzel a lánnyal.Amennyiben meg akarod tartani,semmi más dolgod nincs,csak kipuhatolni illetve felmérni,hogy ő mennyi sexet kíván és ehhez megpróbálni igazodni.Továbbá csináljatok egyszerű programokat,legyetek együtt minél többet,hogy megismerjétek végre egymást..Nem kell semmi komoly bravúr.Szerintem.
2011. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Számomra az derült ki az írásodból, hogy a te szeretet nyelved a testi érintés, a párodé azonban valami más.Hogy mivel tudnád ezt kideríteni? Kérdezd meg, hogy ő mire vágyik. Lehet, hogy minőségi időre, elismerő szavakra, szívességre, vagy ajándékra van szüksége.
2011. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mozi, színház, séta. Itt a jó idő, szervezz neki pikniket valami szép helyen, erdőben, a Margitszigeten vagy ami közeletekben van. Csomagolj össze egy naaaagy piknikkosárba (vagy hátizsákba) finomságokat, és mondd meg, hogy meglepi programra hívod.

Vidd el csendes teázóba-kávézóba.

Járjatok el túrázni. (Ha zabálás helyett sportosabbak vagytok. :)

Esetleg kezdjetek közös sportot: squash, tenisz, tollas, ezek kifárasztanak Téged fizikailag ;), együtt vagytok, csináltok valamit, és nagyon jó kis "meccsek" lehetnek belőle. :)

2011. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok segítséget(: örülök hogy azért vannak még itt értelmes emberek is(: Kibékültünk, és megfogadom a tanácsokat(:
2011. ápr. 9. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!