Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vágyom arra, hogy mással is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyom arra, hogy mással is együtt lehessek, de barátom van. Hogyan folythatom el ezt a vágyat?

Figyelt kérdés
Első barátom. Ő mindenben az első: csók, szex. Ősztől egyetemre megyek, teljesen új lesz a környezet számomra. Arra vágyom, hogy megismerkedjek valakivel, megcsókoljon és szerelmet valljon. Nagyon szeretem a barátomat, nem csalnám meg, de vágyom egy ilyen kalandra is

2016. ápr. 30. 12:21
 1/8 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

Ha már most ilyen gondolataid vannak, akkor jobb ha szakítasz.

Most mész egyetemre. Az elkövetkező pár éve lesz az az idő, amikor igazán ki tudod élni magad. Párkapcsolatban ezt nem lehet.


Ha tényleg ilyenekre vágysz, mint amit írtál, akkor később lehet nagyon megbánod, ha kimaradsz belőlük.

2016. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
"lső barátom. Ő mindenben az első: csók, szex" Itt írtad le a lényeget, szeretnéd kiélni magad ami végül is nem gond,de akkor szakíts és ne csald meg, azt meg ne írd,hogy nagyon szereted a barátodat mert ez nem igaz, akkor az árnyéka sem vetült volna fel benned ennek a gondolatnak, és manapság egyetemre meg fősulira csak ismerkedni meg d.gni járnak? Tanulni minek is?
2016. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
82%

Hát, szakíts a barátoddal, onnantól mehet a gangbang.

Nem szereted te azt a srácot, kislány.

26/F

2016. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el a barátodnak. És hagy reagáljon, ahogy tud. De akkor mond el neki csak, ha tényleg szereted. Ha már nem szereted, akkor egyszerűen szakíts.
2016. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt vagy valakivel,és szereted, akkor nem vágynál másra.Szerintem szakíts.
2016. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés, gimiben volt egy hároméves kapcsolatom, naivan, Disney-meséken szocializálva vele képzeltem el az egész életemet, és szörnyen bűntudatom volt, amikor elkezdtem úgy érezni, hogy engem már ez untat. Még egyetem előtt szakítottunk szerencsére. Ne ostorozd magad ennyire, és ne hidd azt, hogy vele kell lenned csak azért, mert első szerelem. Egyszerűen annyira fiatal vagy még...
2016. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
57%
Miért szerinted mással milyen lesz? Elárulom neked, semmivel sem lesz jobb. De majd te is rájössz miután elcseszted az egészet.
2016. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Az első szerelem sosem múlik el. De mindig vége lesz!"


Ez annyira igaz. Sajnos változunk, másak a vágyaink, céljaink. Ha elfolytod, akkor tuti megcsalod, még ha véletlenül is, de megteszed mert vágysz a kalandra.


Az egyetemi történetek egyébként sokszor csalókák.

Én is elképzeltem, hogy majd egész nap bulizok meg ismerkedek, végül az lett, hogy majdnem minden nap a szobámban kuksoltam és Bake-Rolls-t zabáltam. A gólyatáborban sem lettek barátaim, mindenki olyan furcsa volt meg erkölcstelen (pucéran rohangáltak fel-alá fiúk lányok, gólyák). Oké, ereszd el magad, de ennyire? na mindegy nem ítélkezek, mert fiatalok, inkább most csinálják, de valahogy ez az én értékrendembe nem fér bele...


Szóval nem kiábrándítani akarlak, csak azért gondold végig!

2016. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!