Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztatok már ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már ennyire pénz-orientált nővel?

Figyelt kérdés
Mostanában a barátnőm kedvenc beszéd témája a pénz és annak a megszerzése. Kapcsolatunk elején ez nekem nem volt kirívóan feltűnő, de most ámulok és csodálkozom. Beszélgetéseink 70%-át a pénzkeresés különböző módszereinek a megvitatása tölti ki. Továbbá történetek felidézése, hogy ő mennyi mindennel foglalkozott annak érdekében hogy több pénze legyen. Elérkeztünk arra a pontra, hogy nem győzi kivárni ameddig én el nem megyek dolgozni és pénzt keresni. Múltkor éppen mikor mondtam neki, hogy folytatom a tanulmányaimat akkor azt mondta "ő tovább nem akar egy 24 éves diákfiúval járni" Vagy ő vagy a tanulás. Nekem álmom a doktori megszerzése. Az anyja utál mert a főiskola mellett nem dolgozom hajnalig és nincsen kocsim, ebből kifolyólag egy lista "disznó" vagyok aki semmire sem való és nincs élet célja (persze hogy nincs ezért is vagyok kitűnő tanuló, publikálok bár előtte egy magyar szakos átolvassa a helyesírási hibákat. Meg amúgy annyira lusta vagyok, hogy több területei diákköri konferenciát is megnyertem + itthoni farmergazdaságba is besegítek) Észre vettem, hogy egyre több esetben a párom az anyja pártját fogja. Fő témakör meg a pénz-pénz-pénz
2016. ápr. 30. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Aki megteheti, hogy iskola mellett nem dolgozik, az miért állna be dolgozni? Én se dolgoznék, ha megtehetném. Sőt, jelenleg is azon munkálkodom, hogy munkahely nélkül, itthonról dolgozva, önfoglalkoztatásból eltartsam magam. Elég hülye, aki beáll rabszolgának, ha megteheti, hogy ne legyen az.
2016. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nekem azt mondták sőt erősen kijelentették "Ne menjél sehova sem dolgozni, figyelj a jegyeidre legyél a legjobb és segíts itthon a gazdaságban"
2016. ápr. 30. 14:57
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor vegulis dolgozol otthon a gazdasagban, nem mondhatjak h lusta vagy/
2016. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

A barátnőd elérte a pénzéhes kategóriát.

Miről szól az ő szemszögéből ez a párkapcsolat? Szerintem ki akarna téged aknázni, ezért háborog azon, hogy tanulsz.

El akarja tartatni magát veled, mert ezt látja a környezetében meg a médiából, hogy manapság egy nőnek királykisasszony módjára ló.faszt sem kell csinálnia.

Szerintem adj neki ultimátumot, hogy vagy visszafogja az arcát és nem kontárkodik bele ilyen szinten az életedbe, vagy ott az ajtó...

2016. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Miért dolgoznál, ha nem muszáj? Neked most a tanulás a munka.


Ez a lány nem hozzád való.


N

2016. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Elég sokat dolgozom itthon, mert például haza érek 16:00 a fősuliból és van hogy csak 20:00 kor tudok nekiállni tanulni. És a barátnőm anyja szerint az otthoni munka nem munka, mert nem keresel vele pénzt
2016. ápr. 30. 15:37
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A barátnődet rosszul nevelték, nem fog változni, max csak ha kap egy-két pofont az élettől, de az is jó sok év múlva. Feltehetően szoros a kapcsolata az anyjával..veszett ügy szerintem. Ismerek pár hasonló lányt/nőt.

Ha nem értékel téged,hagyd el. Csak szenvedés lesz belőle.

Szerintem értékes srác vagy!

2016. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez elég elszomorító kérdező... Az ilyet ott kell hagyni!!
2016. máj. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igaza van,illene kezdenél magaddal valamit,a férfinél a túlélési érték,én már a te korodban főállásban dolgoztam egyetem mellett,és lehet nem végeztem még,de van már 5+ éb tapasztalatom és olyan fizum amit nem fogok leírni.

Igaza van a barátnődnek 24 évesen illene dolgoznod,sok 23 éves már a te korodban megvette első BMW-jét.

Sőt 28 évesen van már milliárdos is,csak azt mondom,hogy csipked magad,vagy elveszíted a lányt és igaza lesz.

Dolgoz és úgy végezd az egyetemet ahogy sokan tesszük mert ott leszel majd PhD-vel és nem lesz tapasztalatod,tudod hova fogsz kelleni?

Sehova,mert kutyát nem érdekli csak mennyi év tapasztalatod van,mennyit dolgoztál már,milyen projekteken voltál?Mi a célod?Karrierben mit tervezel?

Diplomát 2 percben megkérdezik miért nem fejeztem még be?Mert dolgoztam és tapasztalatot akartam gyűjteni plusz nagyon karrierista vagyok.

Ezzel le is zártam a kérdést,és volt,hogy egy MSc-s srácot nem vettek fel engem meg BSc nélkül is azonnal felvettek volna,csak más helyet fogadtam el,erről ennyit.

A diploma önmagában kakát se ér,ezt jobb ha megérted mielőtt csalódsz.

2016. máj. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"sok 23 éves már a te korodban megvette első BMW-jét. "


9 te normális vagy????? Egy felnőtt élete munkájával nem tud megvenni egy BMW-t, ha tisztességesen dolgozik biztos, hogy nem, nem, hogy egy 23 éves, már elnézést......


Miből venné már meg? Apuci pénzéből????? Annyira nem ebben a világban élsz mi ez a fröcsögő rosszindulat a mélyen ostobasággal ötvözve?!

2016. máj. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!