Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar ez a nő tőlem? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ez a nő tőlem? Többi Lent!

Figyelt kérdés
Én 36 a lány 24 neten ismerkedtünk meg ő vidéki én pesti,ő együtt él egy srácal,találkoztunk öszesen kétszer eljött pestre de csak reggeltől estig tudtunk együtt lenni mert sietett haza. A kapcsolat 5hónapja tart,szex nem volt csak csók,neten tartjuk a kapcsolatot. Egyik nap irt,hogy én öszeköltöznék-e vele,erre megdöbentem,még szex sem volt,és csak kétszer találkoztunk,és enyire siet,ezt nem értem,menekül otthonról? Vagy? Szerintetek?
2016. febr. 11. 08:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja! És állitólag 24 évesen már sok fiúval élt együtt!
2016. febr. 11. 09:01
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is.

Neki te csak arra kellesz, hogy legyen hová mennie a pasijától. Addig nem akar vele szakítani, amíg nem talál egy másik majmot, akinek van lakása, jövedelme, és nem fogadja be.


Szerintem nyugodtan írd meg neki, hogy ez a kapcsolat még elég gyerekcipőben jár, te nem akarod ezt elkapkodni. Majd ha már pár hónapja jártok, tehát csak ti ketten, nem csak annyi van, hogy néha veled csalja az élettársát.

2016. febr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is igy látom,akkor nem én vok abnormális. Főleg ha hölgy vagy!
2016. febr. 11. 09:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, hölgy vagyok. :)

Veled egykorú.


És a helyedben lezárnám ezt a "kapcsolatot", nem pazarolnék több időt rá. Már az is intő jel kellene hogy legyen, hogy még mindig nem szakított, de veled tartja a kapcsolatot. Hónapok óta.

Kell neked egy ilyen nő?

Ha összejöttök, akkor legfeljebb innentől téged csal.

2016. febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amiót velem van azóta ez a második pali akivel együtt él,kidobom ez természetes,de mi a célja ezzel? Nem jó neki egy stabil kapcsolat? Én nem feküdtem le vele,tehát...
2016. febr. 11. 10:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek a 2-essel. Lehet egyébként, hogy anyagilag nem áll úgy, hogy kilépjen a kapcsolatból és egyedül tartsa fenn magát, de ez nem megoldás. Így nem alkalmas normális párkapcsolatra, ha ennyi problémát görget. Max. veled is ugyanezt tenné, hogy dobbantana egy idő után.

Esetleg mondd meg neki, ha már független lehet köztetek valami, de közben ismerkedj és ne várj rá, mert csak a saját idődet/energiádat pazarolod!

2016. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!