Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethet nagyon egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet nagyon egy férfi barátilag egy nôt, vagy ott már vonzalom is van?

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerethet természetesen.

Az egyik női ismerősömre úgy nézek, mintha a húgom lenne, és szeretem barátilag, még sincs évek óta vonzalom.

2016. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ott már vonzalom van.
2016. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen lány az életemben, mintha a nővérem lenne, 15 éve ismerjük egymást, az elején mindkettőnknek volt párja, sőt pont egy barátommal járt, aztán éveken át hol egyikünknek hol másikunknak, közben viszont nagyon szoros barátságunk lett, és ezen már nem változtat az sem, ha éppen mindketten egyedül vagyunk.


Másrészt viszont, bár a saját életemben is van ilyen példa, de azért azt gondolom ez nem általános, és ha egy nő és férfi megismerkedik normál körülmények között, akkor ott 99.99%-ban legalább az egyik többet is akar, friss ismeretségeknél főként.

2016. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vonzalom van. A pasim is azt állította hogy csak barátok a kolléganőjével - most dobott ki érte.
2016. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó barátom már évek óta, és nem tetszem neki.
2016. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerethet. Legjobb barátom férfi, évek óta barátok vagyunk. Neki is és nekem is van párom, amikor nem volt, akkor se nyomultunk a másikra.
2016. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, #4-es, most eszembe juttatad a pasimat és a kolléganőcskéjét...


Barátok, na persze! Én egyszer, egyentlen egyszer láttam férfi-nő barátságot, hàtsó szándék nélkül. Gondolom, az is csak véletlen volt...

2016. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is tobb női barátom volt mint ferfi, s volt, hogy egyik-másikhoz vonzódtam de a nagy többségükhoz nem. Szoval létezhet csak barátság.
2016. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!