Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik. Mit lehetne tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Szeretek 1 csajt és a napokba egy félreértés miatt megbántottam. Nem volt szándékos. Amiért megbántódott az az volt hogy mivel autóval járok hozzá ezért kértem tőle 1-2 napot mert a kocsim javításra szorul és költözködök is ezért nem tudok vele találkozni. Nem lakik közel ezért kocsi szükséges vagy valami tömegközlekedési jármű, de nincs időm most mert sok felé kell mennem. Csak pár napról lett volna szó. A téma rosszkor jött fel és nagyon rosszul, neki ez úgy jött le hogy nem érdekel engemet. Azt hiszi azért nem találkozok vele, mert nem érdekel már. Jelenleg látni sem akar elmenni se tudok hozzá még pár napig. Ráírtam többször is hogy szeretem, és hogy érdekel, de ő szerinte mind hazugság és csak szánalomból írok rá. Utoljára annyit kért hogy nem beszéljünk pár napig amíg lenem nyugszik. Nehéz nem rá írnom, mert érdekel. Sajna ő olyan hogy nem fogja elismerni azt hogy hibázott vagy hogy félre értett. Nekem nagyon fontos ő és bánt hogy 1 félre értés miatt ekkora galiba lett, bánt hogy haragszik rám. Szerintetek sokat kértem? Nem a szomszédba lakik, távol van tőlem. Buszok sincsenek mindig és elég sok minden van az életembe amit nekem is megkell oldanom. Pár napról lett volna csak szó míg nem rendeződnek a dolgaim. Hogy kérjek tőle bocsánatot? Ő nem fogja elismerni hogy félre értett, ahhoz túl makacs. Nem volt semmilyen előre tervezett közös program vagy valamilyen ünnep, csak 1 sima találkozás lett volna.

2016. máj. 3. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd pajtás. Ez már régen rossz akkor. Sajnos valami nagyon makacs természete lehet, ami rossz neveltetésre utal. Ez nem a te hibád. Ha nincs benne elég empátia és tolerancia, akkor te lemehetsz kutyába is, akkor sem lesz jobb. Ha nem képes higgadtan, őszintén leülni majd veled megbeszélni, akkor felejtsd el. Ha megalázkodol előtte, akkor sem lesz jobb. Nagy baj van vele.
2016. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!