Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 23 éves ember még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 23 éves ember még nem volt nővel és "efebofíl", de bánja, hogy régen nem volt önbizalma és nem használta ki az alkalmat, mit tud tenni?

Figyelt kérdés
23 évesen megnézem a 15-18 éves lányokat és nagyon bánom, hogy nekem nem volt részem velük semmiben... És ez visszafordíthatatlan, a "milf" nők meg nekem egyáltalán nem tetszenek... Rendben, a 20 éves is teljesen jó néha, meg a korombeliek is, de azért mégis úgy érzem, hogy egy nagyon jó élményt hagytam ki az életemből. Az "Ez beteg" típusú emberek most ne válaszoljonak, ha lehet.

2016. máj. 7. 02:59
 1/8 Beviz Elek ***** válasza:
38%

Én sem voltam az a tipikus csajok kedvence,de azért van pár jó élméndem. Igazad van, bánhatod.


Sajnos már nem tudsz mit ezzel tenni, koncentrálj a jelenre és a jövődre.

2016. máj. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a 20as éveidben még nem mondhatod hogy akármiről is lemaradtál volna.. a szex tiniként meg effektíve elég nyögvenyelős dolog... na meg 16 fölött elkaphatsz bárkit.. én 20 vagyok.. idősebb lányoknál szinte esélyem sincs mert azok többnyire a 30as pasikért vannak meghalva, a tiniknek meg pont én vagyok az ideális korosztály.. ennyi.. :\
2016. máj. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Beviz Elek ***** válasza:
6%

#2

Pont erről maradt le, az izgalmas dolgok, amikor két tini felfedezi a másik testét és centiről-centire tolják ki a határokat. Amikor még egyikük sem tudja hogy "mi a pálya" és minden új, minden érdekes, minden lassan történik. Ez egy nagyon szép időszak amikor igazából mindenkinek belógatnád, de a legtöbb lánnyal csak pettinggelsz (legfőképp tapi és csók) és mindegyik nagyon érdekes.


Aztán jön amikor már picit lazább a dolog, megismered este és akár már oboázik is, király, az elejét pikk-pakk átugrod és ismerkedsz a komolyabb dolgokkal.


Aztán jön amikor elkezditek megismerni a saját stílusotokat, ehhez persze sokmindent több lánnyal is kipróbáltok, akár még emelt létszámban is és nyomjátok éjjel-nappal mint a nyulak.


Végül jön a párkapcsolat időszak, amikor már mindketten mindenen túl vagytok, nincs semmi nagy újdonság amit mutathatna a másik, természetesen izgalmas a szex, de nem olyan mint amikor az első partnereiddel voltál mikor minden újdonság volt, annyi hogy meg kell ismerd, a sok lehetőség közül mit hogyan szeret (de ugye már tapasztaltad azokat is az előzőeknél...)

Már nem izgalmasan felfedezitek egymást, egyszerűen csak egymásnak estek és az előző tapasztalatokat felhasználva nekiálltok.



Szóval ez egy 5+ éves folyamat, ezt lezongorázni pár alkalomba sűrítve vétek, 23 évesen viszont a franc bajlódna a kicsikkel, 18-22 fér bele.

2016. máj. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Thomika20 ***** válasza:
Lehet velük részed bármiben még, csak meg kell rá találni a vevőt. Én pár évvel vagyok idősebb tőled, múltkor innen beszélgettem egy 16 évessel, igaz szűz volt és nem is szexet akartam vele, majdnem találkoztunk csak hát elbasztam. De amúgy nem lehetetlen. Van olyan akit nem érdekel a kor. Sőt csak felnőttekkel járt eddig.
2016. máj. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:
0%

Tomika drága...


23+ évesen egy 16 éves lánnyal? Minek akarsz találkozni vele? Meglátnak együtt az utcán és azt hiszik hogy az apja vagy

2016. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thomika20 ***** válasza:

Kit érdekel másoknak a véleménye? Én életem, meg az ő élete. Foglalkozzanak már a saját életükkel az emberek.

Nem szexre kellett volna a lány, csak egyszerűen velük eltudok beszélgetni. Egy saját korosztályom belivel nem tudnék beszélgetni, mert egyszerűen nem érdekel!

2016. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Thomika20 ***** válasza:

Vagy is na, nem olyan dolgok érdekelnek, mint őket. Nem járok sehova, nem bulizok, nem alkoholizálok.

Egyszerűen nem élek felnőtt életet, annak ellenére hogy felnőtt vagyok.

2016. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A 6 és 7-es válasszal egyet tudok teljesen érteni. Mindig ez a "MÁSOK mit gondolnak" szöveg... Igaz, én nem járnék ilyennel, mert még korombelivel sem tudok, de na... egyet értek.
2016. máj. 8. 03:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!