Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hosszú párkapcsolat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hosszú párkapcsolat ha nincs kémia?

Figyelt kérdés

Minden jó a kapcsolatunkban a párommal kivéve a szex,mi lehet az oka? Ha együtt vagyunk nagyon jó, közös hobbi sok nevetés és hülyülés. Lefeküdtünk de semmit nem éreztem és el se mentem :/ Mind a kettőnknek az elsők vagyunk egymásnak szex terén,neki jó volt ,hamar el ment. Nem szoltam hogy nekem semmilyen volt :(

Olvastam hogy vannak olyan lányok akik soha nem éreznek semmit szex téren,elképzelhető hogy én is ilyen lennék? Gyerekként molesztáltak ,lehet ez az oka? Ezt meséltem a páromnak,tud róla csak annyira akarta már a szexet hogy belementem. Elképzelhető hogy esetleg később jobb lesz vagy hogy kémia nélkül is lehet boldog életünk? Szemétség lenne ha megjátszanám hogy müködik minden?



2016. máj. 8. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

A legtöbb nő soha el sem élvez élete során, ezt jobb ha tudod.

Valszeg egy terápiára el kéne mennetek, de egyelőre még minden korai.

Próbálj meg egyedül elélvezni és ha sikerült, vond be őt is a játékba.

2016. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyira akarta, hogy belementél. Tehát te nem is akartad? Ha nem kívánod a dolgot persze, hogy nem jó. Magadat mennyire ismered, tudod mi okoz örömet neked? Ha első volt mindkettőtöknek, annyira persze nem csoda, hogy nem volt jó, majd belejöttök, kivéve, ha egyáltalán nem kívánod szexuálisan. Azon sajnos nehéz változtatni. Mindenesetre még azért ne írd le magadban a dolgot, de legközelebb akkor legyetek együtt, ha te is szeretnéd.
2016. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha magamhoz nyulok akkor el tudok menni de ritkán csinálom mert nem kivánom. Sok fiú probált felszedni de mindegyiket elküldtem ,ezt betudom a molesztálásnak. Nem érdekeltek a fiúk és a párom az első az életemben ,már húsz múltam,elég későn keztem fiúzni de vele minden jó csak a szexet nem kivánom,ez gond ugye?
2016. máj. 8. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:

A barátod tapasztalatlan, nem figyel oda a reakciókra, nem fedezte fel a erogén zónáidat, amitől olyat élveznél hogy a haját is kitépnéd. :) Nincs technikája, csak ki-be jár benned a parókás virslije. :D Kicsit tanítsd, vezesd, szólj neki hogy jó neked. Ha már te a maszturbálásnál elélveztél, akkor ő is el tud juttatni az orgazmusig, csak oda kell hogy figyeljen.

Azt veszem észre hogy a barátod eléggé önző a szexben. Ez pedig rossz.

Igen. Szemétség lenne megjátszani. Beszélgess el erről vele, és kérd meg hogy alaposan izgasson fel és figyeljen rád, a reakcióidra. Bár eléggé baj, ha ezt mondani kell egy srácnak.

2016. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most olvasom hogy nem kívánod a szexet. Vonzódsz hozzá egyáltalán, vagy csak elvagytok egymás mellett? Mert az nem mindegy. Mert akihez szexuálisan vonzódsz, kívánod, egy csóktól, öleléstől, kis simogatástól már bőven nedvesedned kellene.
2016. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
prűd csajhoz prűd srác lenne való!
2016. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy vannak, akik nem élvezik a szexet, de kedves 1-es, az erős csúsztatás, hogy a legtöbb nő ilyen. Lehet, hogy te eszt tapasztaltad, de az a te bizonyítványod is.

Kérdező, nagyon sok nőnek mindennél fontosabb az érzelmi háttér. Ha ez nincs meg, iszonyatos hátráltató tényező. Semmiképp se mímeld! Becsüld meg a párodat azzal, hogy őszintén elmondasz neki mindent. Akkor (és csakis akkor) van esély rá, hogy ketten orvosoljátok ezt a problémát.

2016. máj. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

áhá, értem 7-es.

Ha a nő el tud élvezni, az az ő dicsérete, ha nem tud, akkor az az engem minősít.

Király vagy :)


Mellesleg ha most elárulom, hogy milyen orgazmusokat okoztam eddig a partnereimnek, akkor csak vetítek, nemde?

Sok esélyt nem hagysz a másiknak...

2016. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!