Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 23-33 közti épp egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 23-33 közti épp egyedülálló gyermrktelen nőtől hamis elvárás, hogy most legyen nőiessége csúcsán?

Figyelt kérdés

Tehàt ha jàrt főiskolàra egyetemre màr dolgozik, sajàt fizetése van....Nem nőnek màr a méretei.

Netes ismerkedésnél, főleg ha kevés vagy nem olyan kép van, ami megmutatja gyakran megkérdezem mi a kedvenc ruha darabja/cipője ? Stílusról elàrul sokat. //Én úgy tartom, hogy a külsőnél fontosabb a stìlus, valamint egy nő akàr egy erdei rally verseny nézőjeként akàr egy bàlon tudjon alkalomhoz illően megjelenni,persze sok köztes esemény is van (nagy)szülök meglàtogatàsa, egy laza mozis délutàn..... // Amikor egy làny hosszabb értekezés utàn elàrulja kényelem hìve: 1 (sport) cipő egy csizma (téli) egy papucs (utcai remélem) egy alkalmi cipő a repertoàrja az csak nekem kevés?? Hugomból kiindulva màs vàrosban albérletezik itthon kb 5-6pàr( ebből 2amit felvesz kertbe, kiràndulni) cipö gumi klumpa pesten 3-5magassarku làbujkidobós/:P / zàrt orrú ezek közül némelyik sarok beteg 2-3balerina/baba 1-2vàszon cipő 3-42csizma különböző hosszú szàrral/sarokkal Mondom amit felsoroltam nem tudom mennyit hord de egy széria ajtó tele van cipővel.. Mi a normàlis vagy àtlagos? Gond ha ez is befolyàsol engem? Mint ìrtam lehet normàl vékony, vagy kereken szép attól fontosabb milyen a megjelenése ..ruhàs szekrény tartalmàról is ìrhattok.Hàny szonya nadràg rövid hàny mintàs harisnya ....Lànyok fiúk egyarànt, pasik mit tartotok soknak /kevésnek? Egy friss vagy kisgyerekes anyukànàl megértem hogy nem telik úgy mert a,gyereket kell ruhàzni. Nem màrkàsokra gondolok csak ugy mégis...



2016. máj. 8. 13:02
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
20as kimmenttel teljes mértékben egyet értek. Kàr, hogy pàran nem olvassàtok a kommenteket amit îrok. Nem az àr fontos a nagyon dràga ruhàk szerintem csúnyàk, de kinai tömeg termék màs alkatu emberekre van tervezve màrmint ez a legolcsóbb kicsi kìnai :)) NEM Az ÀR A LÉNYEG. Ha valaki elovassa külön köszönet:) Én megyszékhelyen lakom kedvelek minden technikai sportot, nagyszüleim földművesek falusiak, keresztapàm agràrvàllalkozó, imàdok utazni, kiràmdulni bàlozni(lagzikat) akàr rock koncertem akàr '90 es retró partikon jól tudom érezni magam. Nagyszülők szülők vallàsosak néha templomba is eljàrunk, temetésre illik. Sofőrként dolgozom acél és faanyag kereskedésben...Munka végén àtöltözök egyszerü kényelmes "vàrosi viseletbe" boltok hivatalok .....Ha haza jövök van itthon benti kinti ha fűnyìràs vagy kerti munka utàn nem ülök be a tv elé koszosan:) Ja hobbik nagyik szórakozàs...szeretem ha ilyenkor sokszor a pàrom is velem tart... Kiràndulni utazni földműveskedni....bàlozni szórakozni:)
2016. máj. 9. 19:46
 22/29 anonim ***** válasza:

Privátban felkértél, hogy válaszoljak a kérdésedre.

Az én kérdésemnél, ahol megtaláltál, kiderült, hogy 23 éves egyetemista vagyok. Kevés pénzem van ruhára és ilyenekre. Én keveset hordok szoknyát. Szoktam azért, és vannak csinos cipőim is, de kedvelem a rocker bakancsot is, meg az elegáns cipőt is. Nem hordok magassarkút, és nem tudok érdemben felelni a kérdésedre, mert csontproblémáim vannak, és gerincferdülésem, veleszületett bokaproblémám van, emiatt csak bizonyos típusú cipőt tudok hordani. Csak azért írtam, mert szépen kértél.


Szerintem rossz, hogy ilyeneken fennakadsz. Ettől függetlenül nem hibáztatlak, nyilván van, akinek az értékei megegyeznek a tieiddel. De gondolom, akkor cserébe te is elegáns férfi vagy, jó frizurával (nem, ez alatt nem az ecsethajat értem, hanem hogy 1. jól áll neked, illik a fejedhez, és nem azért hordod, mert attól vagy férfias, katonás, akármi 2. adsz magadra). Ha cserébe te is ilyen vagy, várd el ezeket. Ha most azt írom, hogy szerintem furcsa elvárás, akkor nyilván ettől még nem változik meg az ízlésed. Ezért nem tudom, miért kértél direkt engem.

2016. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és megint én:

"ALKALOMHOZ ILLŐEN "


Alkalomhoz illően az más. De ha pl. hegymászás az alkalom, akkor ne topánkában jöjjön, hanem igenis bakancsban. Az is alkalom. (Agatha Christie mondta, hogy a hölgy attól hölgy, hogy nem megy kirándulni szandálban.)

Színházba persze fel kell öltözni csinosan. De te nem erről beszéltél, hanem a sok pár cipőről.

2016. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
48%
De ha olyasmire gondolsz, hogy pl. egy lány ismerősöm strandpapucsban jött színházba... nos igen, az neveletlenség.
2016. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nekem általában az alábbi cipőim vannak: 1 csizma télen, 1 átmeneti cipő, nyáron 2 szandál vagy hasonló, 2 alkalmi cipő (az egyik kifejezetten alkalmi, a másik kényelmes, kis sarkú fekete félcipő), strandpapucs, túrabakancs, futócipő, vékony sportcipő biciklizéshez, evezéshez stb.


Tényleg nőiességem csúcsán lehetek, mert ennél csak kevesebb cipőm volt mindig is.


Ja, mindent addig hordok, amíg szét nem megy, az előző félcipőmet éveken át minden fél évben vittem cipészhez, aztán szegény végleg feladta.


Nem topmodell vagyok, hanem dolgozó, sokat rohangászó ember.

2016. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Szerencsere a parom a noiessegem csucsan nem a ruhataram tartalma alapjan valasztott engem.Bar hozzateszem ha ennyit foglalkozna a kulsosegekkel mint te,nem is lenne a parom.Van olyan baratnom aki kamionnyi ruhaval rendelkezik,folyamatosan shoppingol es szelektalja a regit ugyanolyan klassz csajnak tartom mint azt a baratnomet akit ez nem hoz lazba.Ezek csak ruhak.
2016. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Akiket a párjuk nem a ruhatáruk alapján... Hát slamposan is kellettetek neki akkor..... Nem csak az ágyban kell jónak lenni el is kell jutni oda.
2016. jún. 11. 16:26
 28/29 anonim ***** válasza:
A slampos nem attól függ, hogy hány cipője van az embernek. Most komolyan, Téged annyira érdekel egy nő, hogy legyen jól öltözött, amikor sétáltatod? Egyébként nem mindenki született abba a társadalmi rétegbe, mint Te. Ez nem baj, de azért tudomásul veheted, hogy másféle emberek is vannak, mind vágyaik, mind lehetőségeik terén.
2016. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, amúgy elég ócska ez az utolsó kommented, sokat elárul Rólad.
2016. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!