Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 23-33 közti épp egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 23-33 közti épp egyedülálló gyermrktelen nőtől hamis elvárás, hogy most legyen nőiessége csúcsán?

Figyelt kérdés

Tehàt ha jàrt főiskolàra egyetemre màr dolgozik, sajàt fizetése van....Nem nőnek màr a méretei.

Netes ismerkedésnél, főleg ha kevés vagy nem olyan kép van, ami megmutatja gyakran megkérdezem mi a kedvenc ruha darabja/cipője ? Stílusról elàrul sokat. //Én úgy tartom, hogy a külsőnél fontosabb a stìlus, valamint egy nő akàr egy erdei rally verseny nézőjeként akàr egy bàlon tudjon alkalomhoz illően megjelenni,persze sok köztes esemény is van (nagy)szülök meglàtogatàsa, egy laza mozis délutàn..... // Amikor egy làny hosszabb értekezés utàn elàrulja kényelem hìve: 1 (sport) cipő egy csizma (téli) egy papucs (utcai remélem) egy alkalmi cipő a repertoàrja az csak nekem kevés?? Hugomból kiindulva màs vàrosban albérletezik itthon kb 5-6pàr( ebből 2amit felvesz kertbe, kiràndulni) cipö gumi klumpa pesten 3-5magassarku làbujkidobós/:P / zàrt orrú ezek közül némelyik sarok beteg 2-3balerina/baba 1-2vàszon cipő 3-42csizma különböző hosszú szàrral/sarokkal Mondom amit felsoroltam nem tudom mennyit hord de egy széria ajtó tele van cipővel.. Mi a normàlis vagy àtlagos? Gond ha ez is befolyàsol engem? Mint ìrtam lehet normàl vékony, vagy kereken szép attól fontosabb milyen a megjelenése ..ruhàs szekrény tartalmàról is ìrhattok.Hàny szonya nadràg rövid hàny mintàs harisnya ....Lànyok fiúk egyarànt, pasik mit tartotok soknak /kevésnek? Egy friss vagy kisgyerekes anyukànàl megértem hogy nem telik úgy mert a,gyereket kell ruhàzni. Nem màrkàsokra gondolok csak ugy mégis...



2016. máj. 8. 13:02
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
9-10es mint ìrtam nem a,ruha àra szàmìt de egy melles kisfiúval se jàrnék azért. Olyan nagy elvàràs, hogy egy nő tudjon ALKALOMHOZ ILLŐEN öltözni? Ha kell EGYSZERŰEN ha kell CSINOSAN MEGJELENNI? Netes vàsàrlàsért maximàlis tisztelet legalàbb tudsz spórolni....Hogy a gépedre költessz te tudod...én az autóra és a motorra...Nem hinném elvàràsom lenne (tehàt nem is ìrtam) hogy minden nap kis kosztüm magas sarku de mondjuk én nem ugyanabban a sport cipőben délutàni laza sétàra mint munkahelyemre meg nem mindegyik nadràgomhoz megy a cipőm....Nem a ruha àra a lényeg szerintem...Ja csak pulóverem van egy polcnyi farmerom 3-4 polom/ingem 10-15. Plussz munkàs ruhàk.
2016. máj. 8. 14:47
 12/29 anonim ***** válasza:

"Nem nőnek màr a méretei."


Ezt jó értem??

Csak hogy képben légy: 24 éves koromig rámjött a gimis ruhám/a sok éves magas szárú csizmám, már nem.

És képzeld a 37-es cipőt 38-asra cseréltem, de egy nagymama lába nem ekkora, hanem 40-42.

2016. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

11-es

Nem nagy elvárás, de nem értem mit zokogsz ezen?

Az első pár randi után le lehet szűrni valaki stílusát, ha nem tetszik, lehet továbbmozdulni. De azért én tartózkodnék a helyedben attól, hogy egy nő nőiességét a ruházkodásából állapítsd meg. Úgyhogy a kérdéseidre válaszolva: Nincs normális vagy átlagos, az öltözködés egyéni téma, ízléstől és személyiségtől függő. Na meg persze a divattól. Nem gond, ha ez befolyásol, de ne várd, hogy az elvárásaidhoz igazodjon a világ, hanem te szelektálj ennek megfelelően.

2016. máj. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Bocsànat 12es. Ezek szerint rosszúl tudom pasiként 18éves korom óta nem nőttem ki cipőt ugy hogy, jujj ez szorìt, de igen 1méretet én is nőttem az évek alatt még kamaszként volt olyan év 3at :))
2016. máj. 8. 15:05
 15/29 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Persze az ember sarat dagasztani nem ugyanabban jár mint disco-ba de hogy csak azért legyen x garnitúra cipőm meg ez meg az mert épp úgy illenek össze az nekem nem jön be. Persze tudni kell mit mivel húz az ember mint színbe mint stílusba és persze hogy hova mi illik de amit te leírtál szerintem túlzás.

Amúgy nem te vagy a 42 pár cipős akinek a cipőihez vannak sapkái meg mindig megmosogatja a cipőit mielőtt elteszi őket a dobozukba?

2016. máj. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Épp kezdtem ugy érezni hugommal rossz emberek vagyunk...kerestem a tàskàból cipőből sosem elég lànyokat de vasàrnapi nyitvatartàs miatt shoppingolnak:)) 42pàr cipőm kb eddigi életemben volt, na jó nem azért 100fölött jàrok de összesen 0-30éves koromig:))
2016. máj. 8. 16:54
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban, mivel nem nőnek a méretek, eljut az ember oda, hogy kevés, de minőségi ruhát/cipőt fog megvenni.

Ezeknek egy része az örök klasszikus, pl. egy magassarkú legyen kényelmes, jó fazonú, bármihez hordható, és ne törjön ki a sarka a macskakövön elsőre. Ez ilyen jobb darab 30-35 ezer is lehet, határ a csillagos ég. De 10 ezer alatt nem érdemes megvenni.


Meg van egy-két szezonális divatcipő, amit esetleg megveszek, de tudom is róla, hogy három hónap alatt le fog esni a lábamról. Néha elcsábulok, de egyre inkább pénzkidobásnak érzem.


Amit te leírtál, az pont hogy egy meggondolatlan fiatal nő gardróbja, aki nem tudja eldönteni, mit vegyen fel, mert nincs egy rongya sem, de nem tudja becsukni a szekrényét. :)


Másrészt: sportcipőben, melegítőben, a sarki kisboltban is most vagyok a nőiességem csúcsán, azt ugyanis nem a ruháimon át élem meg.

2016. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

17esnek külön köszönet az ő filozófiàja is tetszik.

Na csak bevàgom a bonus mondatot anyànak 55évesen is több cipője van egy sem idősebb 5évnél. ÉN mióta dolgozom igyekszem autó hàz melett a ruhatàramat is kialakítani műbőr cipőt meg se veszek rossz illatu kinaiboltba se tudok bemenni max strandpapucsért. Cipőt évekre veszek igy több darab is van sötét vilàgos vàsznas. Ja és esküvőre és temetésre nem ugyanabban az öltönyben megyek;)

2016. máj. 8. 19:29
 19/29 anonim ***** válasza:

Az, hogy vki a nőiessége csúcsán van, az nem egyenlő azzal, hogy divatmániás meg csajszikás. A kifejezés azt jelenti, hogy minden sallang nélkül a nőiessége csúcsán van, nem azt, hogy mindenáron fel kell tornáznia magát egy mások által elvárt "nőies" szintre. Aki amúgy tényleg nőies, az még egy edzőruhában is az.


Nekem sincs több pár cipőm, mégsem tartom magam nőietlennek. Viszont az az egy pár alkalmi cipőm, ami van, jó állapotú, és mindegyik alkalmi ruhámhoz illik, mert pont ezért mindig olyan ruhát választok, amiben van fekete. Plusz nekem baromi ritkán sikerül kényelmes magassarkút találnom, szóval azt, ami van, becsben tartom. Nem éri meg venni 6 pár kényelmetlent vagy 2 pár más színű mocsok drága alkalmi cipőt, ha úgysem használom ki. És nem hiszem, hogy aki kb. 3x lát engem, az azért azt mondaná, hogy igénytelen vagyok vagy fiús, mert nem váltogatom naponta a cipőimet meg a táskámat (abból is most van 2 hétköznapi meg egy alkalmi kistáska).


Nadrágból is kevesebb van (2-3 irodai szövet fekete, 1 fekete farmer meg 1 bordó farmer), szoknyából is egy-kettő. Felsőből több, mert abból többet találok, ami jól áll. De abból is selejtezek folyamatosan, mert nem tartom jónak, hogy tele legyen a szekrény vackokkal, amiket évek óta nem hordtam csak azért, hogy legyen.

2016. máj. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

19. vagyok:


azzal egyetértek, hogy gáz, ha vkii 18 év felett nem tud alkalomhoz illően felöltözni, de az sem azt jelenti, hogy legyen 10 külön szettje, ami csak esküvőre/buliba stb. való. Ha már van 1-2 oda felvehető viselet, az már bőven jó, ha tényleg alkalomhoz illő és csinos.

2016. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!