Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy lányba, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, de kiderült, hogy évek óta láncdohányos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én utálom a cigarettát,anyám is erősen láncdohányos,amikor rágyújt mindig begyullad a szemem és nagyon fáj.

Arról nem is beszélve,hogy rettenetesen büdös cigiszagú lehelete van.

Ha összejönnék ezzel a csajjal,nem akarom,hogy szintén ez játszódjon le.

Össze se jöjjek vele,ha láncdohányos,én pedig utálom a bagót?

Ráadásul nem tudnék önfeledten megcsókolni egy nőt,akinek ilyen a lehelete.


Bízzak benne hogy a kedvemért leszokik a bagóról vagy keressek egy másik nőt?



2016. máj. 8. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben ne bízz. Inkább keress egy lányt aki nem cigizik...
2016. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress másikat ! Eleve ha össze is josztok, ne gondold hogy azt fogja mondani, hogy jaj egy hete van baratom, le is teszem a cigit mert neki nem tetszik a doganyzas.

Ha evek ota egyutt lennetek es megkerned rá, akkor azt mondom igen mondd neki, hogy zavar teged, neki is árt, te mellette leszel, elviseled a leszokassal jaro idegrohamait is. Igy mas a helyzet.

22L

2016. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Beleszerettem".


Ertem.

2016. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Mikor összejöttünk a barátommal, mondta, hogy őt zavarja ha cigizem..Ezért mielőtt vele találkoztam mindig fogat mostam és rágóztam, de még úgyis érezte, sőt úgyis, hogy 1 napig nem gyújtottam rá a randi előtt. Kb 1 hónap után mondta azt, hogy akkor mostmár hagyjam abba, ha vele szeretnék lenni.. én pedig abbahagytam. Egyik napról a másikra letettem a cigit egy pasi kedvéért, akivel 1 hónapja jártam. Szerintem kérd meg a lányt, hogy eleinte ne gyújtson rá előtte, mielőtt találkoztok, aztán ha már jobban megismeritek egymást jöhet a nagy kérdés, hogy a cigi vagy te. Ha valóban veled akar lenni egy hónap elég rá, hogy rájöjjön, ha meg nem, akkor meg nem is ér annyit a dolog, hogy rágódj rajta, de legalább megpróbáltátok.
2016. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19:57 ugyes vagy :) egyutt vagytok még ?
2016. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább keress nem dohányzó lányt.
2016. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keteselyes a dolog. En pl. letettem a cigit a parom miatt. Tudtam az elejetol fogva, hogy o rosszul van tole es akkor is erezte a szagat, ha a talalkozo elott 2-3 nappal nem gyujtottam ra, igy inkabb szep lassan felhagytam vele. Nekem o egyszeruen fontosabb volt a dohanyzasnal. A masik oldalon ott van edesanyam, ako soha, senki kedveert nem hagyna abba a dohanyzast, de o mindig ezzel is kezdte az ismerkedest. Ez persze fugg attol is, hogy mennyire van az illeto raszokva - bar ha lancdohanyos akkor velhetoen nagyon... Szerintem adj egy eselyt a dolognak, de ha nem juttok kozos nevezore a temaban, akkor nem erdemes eroltetni a dolgot.
2016. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Leszokott a bagóról vagy kerestél másik nőt?
jan. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!