Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akiket teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiket teljesen hidegen hagy az öltözködés! Mennyire zavarna ha a barátnőtök picit megpróbálna befolyásolni ezen a téren?

Figyelt kérdés

A barátomat egyáltalán nem érdeklik a ruhák, ami rendben is van. Viszont általában nagyon előnytelenül öltözködik. Nem a szandál-zokni-susogósmaci szint azért, de nem is sokkal jobb. Na jó, annál azért igen.

Van két famerje, egyik sem a mérete, nagyobb mindkettő kicsit mint kéne(ő kövérnek tartja magát, pedig nem az) de ezt leleményesen övvel és szárfelhajtással orvosolja. Ettől még lógnak rajta. Táskát általában nem hord, a zsebeibe tömködi a cuccait, amitől két oldalt viccesen kidudorodik a nadrágja. Cipő valami kínais tornacipő, ami szakad le a lábáról. Van kb. 10 pólója, ilyen gimnáziumban, egytemen tervezett "vicces" mintájú (nagyon nem viccesek) és lehetetlen színű, agyonmosott, semmilyen fazonú csodák.

Félreértés ne essék, nem akarok belőle valami divatmacsót csinálni. De egy méretben megfelelő nadrág, egy nem foszladozó cipő, valami normális minta nélküli póló jót tenne neki. Esteleg egy kisebb méretű férfi táska, hogy ne a zsebeiben hordjon mindent. Titeket zavarna ha a barátnőtök megpróbálna ilyen irányba terelni? Nekem tetszik ő így farmer-pólós srácként, csak sokkal jobb lenne egy fokkal igényesebb farmerban és pólóban. (Nem anyagi okok miatt nem vesz új ruhákat.) 25 éves, ha ez számít.



2016. máj. 9. 00:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, de azért mostanában igyekszem rászánni magam hogy vegyek ruhákat. :D Viszont zsebes vagyok ugyanúgy, de egyre gyakrabban érzem ezt gáznak. 22/F
2016. máj. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Beszéljétek meg, hogy elmentek együtt venni pár új ruhát.

Ő is jobban fogja magát érezni, ha látja hogy jól áll rajta az adott darab.

2016. máj. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy nem magától szeretne változtatni, mert szerintem így leírás alapjan kínos amit csinál. A zsebek nem arra vannak, hogy tele pakoljuk:)

Sok sikert!

2016. máj. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom most vett egy katonai nadrágot, amin kb. csak zsebek vannak, és mindent bele pakol. :DDD De engem ez mondjuk nem zavar, inkább maga a nadrág ténye.

Egyszerűen megmondtam neki hogy bébi, nekem ez a nadrág nem tetszik (mondjuk már megszoktam), tudod hogy szerintem mindenben szexi vagy, de egy farmert kéne venni. És elrángatom. :)

2016. máj. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a férjemet írtad volna le. Én 15 év alatt semmi eredményt nem értem el nála :(. Hiába megyek vele nadrágot vásárolni, az se segít. Ami egy kicsit is követné a lába vonalát, arra azt mondja hogy zavaróan szűk. Amit hordani hajlandó, azoknak lengedezik a szára mint a vitorla. A nadrágjait felhajtatjuk szabóval, de aztán feljebb húzza mint eredetileg volt, és kilóg a bokája. Simán felvenné utcára a széttaposott sportcipőt, ruhát csak akkor vásárol ha elrángatom, magától soha. Ha próbálni kell, csak a pofákat vágja. Rosszabb mint egy óvodás.
2016. máj. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Engem probalnal megvaltoztatni, dobnalak ki, mint macskat sz*rni.
2016. máj. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hidegen hagy, és nagyon zavarna.


27F

2016. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha nem is megváltoztatni kellene, de esetleg "terelgetni" olyan cselesen csajosan, hogy a pasi ne vegye észre. 😀 Pl egyszer mondd neki, hogy menjetek el egy nagy bevásárlóközpontba (árkád, aréna, amerre laktok). Nézelődj a női ruhák között, aztán csak próbáld ki, mit szól ahhoz, ha a pasi cuccok között azt mondod egy táskára, hogy milyen férfias és szexi. A reakcióból úgyis látod, hogy menthetetlen a helyzet, vagy esetleg bejön neki. Én is el szoktam mondani a véleményemet a pasi ruhákról barátomnak. Ha látok valamit, amiről tudom, hogy jól állna neki, megkérdezem, hogy tetszik-e. Aztán ha azt mondja, hogy nem, akkor nem erőltetem.

19L

2016. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akit zavar miert? A bnod csak segiteni akar:)
2016. máj. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mi megváltoztatás? Nem értem. Csak azt akarja, hogy az ember akivel megjelenik, emberi ruhákat vegyen föl. Nem személyiséget akar alakítani, hiszen a kérdező is jelezte, hogy tetszik neki a farmer-póló dolog, de egy kis igényesség senkinek nem árt meg szerintem...
2016. máj. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!