Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az a normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a normális, hogy egész napokat nem beszéltek a párotokkal, ha dolgotok van?

Figyelt kérdés

Párszor már tapasztaltam azt a mentalitást másoktól, hogy "ha dolgom van, akkor dolgom van, ez van, nem érek rád" és egész nap nem tud az ember a párjával beszélni.


Csak szerintem lenne az a normális, hogy ha van párom, akit szeretek, akkor - még ha nagyon el is vagyok foglalva, de - legalább egy pár perces telefonálást lebonyolítok vele legalább esténként, ha találkozni nem tudunk?

Meg úgy alakítom a programom, hogy akkor kicsit félrevonulok és felhívom/írok neki?

Persze, van olyan, amikor tényleg nem lehet úgy alakítani a dolgokat, hogy lehessen beszélni egymással, mert amikor nekem lenne jó nap közben, neki nem jó, és fordítva, de este tényleg olyan nehéz egy 5 perces telefont megejteni a kedvesünkkel?


Most is láttam egy kérdést, amiben a pasi ballagásra ment - az ugye délelőtt 8-9-10-től van, és hajnali 2 körül ért haza. A barátnője próbálta hívni, de egyszer se vette fel neki, a pasi hajnalban küldött egy sms-t, és most a csaj megsértődött és nem beszél vele.

Nem hiszem el, hogy vendégségben nem tudott volna pár percre kimenni levegőzni, vagy mosdóban pisilés után kicsit felhívni a lányt..


Most tényleg az lenne a normális, hogy csak akkor foglalkozunk a párunkkal, amikor szabadidőnk van, nagyon ráérünk, nincsen programunk?

Nekem ez nem is tűnik igazi párkapcsolatnak így..


Vélemények?



2016. máj. 9. 17:16
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Maximálisan egyetértek a 86%-os válaszadóval, csak én nem tudtam ilyen szépen és korrektül megfogalmazni:)
2016. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van.Arra van az embernek ideje,amire szán.
2016. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
84%

Nem normális,akinek nem hiányzik a kommunikáció az nem is szerelmes.Akinek meg hiányzik az nem lehet annyira elfoglalt,hogy öt perce ne legyen a szerelmére.

30+F

2016. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek.

Ezek szerint nem vagyok egyedül az álláspontommal! :)

2016. máj. 9. 17:39
 15/36 anonim ***** válasza:
46%
Elárulom hogy nekem 18 éves koromig mobil sem volt, és szüleimnek sem amikor jártak, engem érdekes módon mégis sikerült összehozni. Lehet hogy inkább nekik kéne tanácsot adni párkapcsolat ügyében helyett hogy te osztod itt az észt. Vélemény? :)
2016. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes én nőként annyira nem igénylem ezt,pedig 22-éve élek harmonikus párkapcsolatban.Ha egymástól külön van dolgunk általában a párom hív,én szinte soha,talán akkor ha valami konkrét üzleti ügy van, vagy a családjából hívott valaki,egyszerűen ha be esik valami amiben nem egyedül kell döntenem. Ha aznap reggel beszélünk,miért zaklassam a nap folyamán? Inkább a párom szokása megcsörgetni és néha nem veszem jó néven,persze ezt nem éreztetem vele. Dolgoztunk külön is 2-évet de akkor sem volt sértődés soha hogy,-" jaj nem hívtál ekkor és ekkor..." Ez inkább még bizonytalan (fiatal )kapcsolatoknál lehet probléma,ahol még nem alakult ki sem kötelék,sem bizalom.
2016. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
normális. Ha nincs mondandóm neki, akkor nem fogom keresni. Nem fogok telefonszámlára 50-60e-et kiadni, mert beszélgetünk naponta a semmiről. Amúgy is, rühellek telefonálni.
2016. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
63%

A szerelem nem azt jelenti, hogy nem bírok létezni a másik nélkül, és legkevesebb minden órában jeleznie kell, hogy gondol rám. Mert ha nem, akkor talán nem is szeret, de biztos, hogy nem vagyok fontos neki.

Mi pl. tudjuk egymásról mindezt, ezért aztán nem is kell folyton bizonygatnunk.

2016. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
77%
15-ös, ugye viccnek szántad, hogy összehasonlítasz egy mostani - kb. folyamatos kommunikációs lehetőséggel rendelkező - és egy 20. századi párkapcsolatot, amikor kb. fél napot kellett utazni, h 5 percre láthasd a kedvesed, aztán vissza...? xD Ne már...!
2016. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

"Kedves" 15-ös hozzászóló!

Én nem tudom, hogy neked mégis mi bajod van velem, azért tettem fel ezt a kérdést, mert furcsának tűnt nekem az a kérdés, amit a leírásban is megemlítettem, mert mint írtam SZÁMOMRA az a normális, ha legalább este tudok a párommal beszélni egy kicsit.


Nem osztottam az észt, pláne nem olyan stílusban, mint amilyenben Te írtál, ok nélkül.

Egyszerűen kíváncsi voltam, hogy mások mit gondolnak normálisnak/elfogadhatónak ezzel kapcsolatban, ennyi. Ha ez neked böki a csőrödet, miért kommentelsz?



Kedves utóbbi hozzászólók! Úgy látom, hogy félreértették a kérdést!

Nem arról van szó, hogy nap közben feleslegesen hívogatni kell a másikat, és folyamatosan egymás s*ggében lógni, hanem arról, hogy ha EGÉSZ NAP nem tudtok egyetlen szót sem váltani, akkor tényleg az a normális, hogy ESTE SEM beszéltek egy pár percet?!! Főleg a mai világban, mikor számtalan INGYENES módja van a kommunikációnak, nem kell 50-60 ezres telefonszámlát csinálni..


ÉS EZ A KÉRDÉS NEM A HÁZASSÁGOKRA, EGYÜTTÉLÉSEKRE VONATKOZIK, HANEM AZOKRA A PÁRKAPCSOLATOKRA, AHOL A KÉT FÉL MÉG KÜLÖN ÉL, NEM TALÁLKOZNAK MINDEN NAP, HANEM CSAK HETI X ALKALOMMAL.


Az azért teljesen más, ha hazaérünk munka után, és délután/este meg tudjuk beszélni a napunkat, ki milyen programot szervez magának/közösen, stb.

2016. máj. 9. 17:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!