Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan. Ti melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan. Ti melyik nővel lennétek szivesebben együtt ( úgy )? Egy Victoria's Secret modell testalkatú nővel vagy egy molettebbel? Képeket lent linkeltem.

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 20:25
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Miért? :) kifejtenéd,hogy miért találod szebbnek?
2016. máj. 9. 20:41
 12/36 anonim ***** válasza:
Egyébként nem baj, ha husisabb vagy kérdező :) Azért ritkán kell egy férfinek egy victoria's secret és egy plus size modell közt választania. A modellek azért modellek, mert egy ideált testesítenek meg...ergo őka kivételek, a nagy többség nem így néz ki :)
2016. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 CptTomato ***** válasza:
100%

Igazából egyik "kategóriával" sincs gondom legalábbis akiket beraktál még elmennek...bár a fehér bikinisnél már rezeg a léc. A két duci(bb) hölgy szép szexi.


Igazából tennék két megjegyzést amik egy kicsit ide vágnak... tapasztalataim alapján ezen két kategória hölgyei közt a különbség az hogy a ducibbak sokkal aktívabbak viszont a modelle(bb) lányok sokkal hálásabbak....mindkettőnek megvan a maga varázsa ahogy az alkatuknak is.


Nállam sosem volt ilyen hogy most a fekete hajú zöldszemű vékony nagymellüeket szerettem .... a külső fontos de nem a testsúllyal van nállam összefüggésben...ezekután pedig a személyiség és a szexuális teljesítmény következik ...szorosan felzárkózva.


F/28

2016. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 CptTomato ***** válasza:
Oh igen... bocs a "kategorizálásért".... nem tárgyként akartam referálni a nőkre.
2016. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
egyikkel sem, nem az eseteim
2016. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Az összessel, kivéve az elsőt.
2016. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Ha ezt a 4 nőt nézzük a 3-ik képen szereplőre tenném le a voksomat. De alapvetően nincs tipikusan olyan külső tulajdonság amit feltétlenül keresnék egy nőben ismerkedés esetén.

26/f

2016. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
0%
Az első kategória. Nem szeretem a debellákat.
2016. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Egyik típus sem az esetem.
2016. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Én a 2. kategóriára szavazok.
2016. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!