Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 175 centi magasság elég a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

175 centi magasság elég a "nőknek"?

Figyelt kérdés

2016. máj. 10. 09:38
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%
# 19 Időpont ma 12:05 - Nem, nálam az orális szex nem élvezetes, és egyébként nem olyan sok az a magasságkülönbség, mint amennyire te azt gondolod. Egy 175cm magas férfi csak egy fejjel magasabb nálam, szóval neked is a válladig érek. Hol van még a többi testrész? A magasabb sem volt ennyivel magasabb, hogy ilyen ízléstelen beszólásokkal illess. Vegyél egy mérőszalagot, talán hasznos lesz számodra, ha az iskolában nem tanultad meg a mértékegységeket rendesen. :-)
2016. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
96%

Az ő általa adott válaszokból adódóan, csak egy tahó, akinek nem sikerült párt találnia az utóbbi időben, és a farka is túl kicsi, ugyanúgy, mint a magassága, szóval dugni se tud egy jót.

És ha már azt kérdezed szerencsétlen 7-től, hogy cumizta-e azt a pénzt ami nekik van, tőled is kérdezhetnénk ugyanezt, már csak abból kiindulva, hogy lehet egy homoszexuális egyedről van szó, hisz a nők szó idézőjelben van. Ez azért sok mindenre utalhat.

De ne aggódj nem ettől leszel nagy és értékes ember. Inkább a helyedben magamba néznék és elkezdenék kutatni a sok sötét helyen, hogy tényleg az a baj, hogy 175 centi vagyok, vagy az, hogy valami hülye f.a.sz.


És a válasz a kérdésedre. Nekem nem elég, én szeretem a nagyon magas pasikat, DE! Nem kell, hogy az illető kigyúrt legyen, az se, hogy jóképű, csak legyen intelligens és arany lelke. Ennyi. Te ebbe a kategóriába, sehogy nem tartozol bele.

2016. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
Barátom is e körül van én olyan 166 cm vagyok. Pont jó.
2016. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

#23

Alulról átlagon felüli vagyok.

2016. máj. 10. 12:24
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsi lennél, mivel 172 cm vagyok. A férjem 186 cm, ez így tökéletes. Mondjuk hozzáteszem, hogy a hozzászólásaid alapján a magasságod a legkisebb baj veled.
2016. máj. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

Mivel 172 cm vagy?

3-4 centivel alacsonyabb vagy nálam, még bőven illenénk egymáshoz.

Mármint magasság szempontjából, ugyanis én nagyon helyes vagyok, nő legyen a talpán, aki megérdemel engem.

2016. máj. 10. 12:43
 27/50 anonim ***** válasza:
95%
3 centivel vagy nálam magasabb, az kb. semmi. Egyszer volt egy ekkora barátom, ő tényleg nagyon jóképű srác volt, de igazából zavart, hogy alacsony. Nem ezért lett vége, de mint írtam, a férjem magassága az ideális számomra. Hozzáteszem, ez én vagyok, van akit egyáltalán nem zavar egy alacsonyabb férfi. A tenyérbemászó stílus viszont nem nagyon jön be senkinek, ne ezzel kompenzáld az alacsonyságodat.
2016. máj. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
175-6 centi nem alacsony, nem kell kompenzálnom semmit.
2016. máj. 10. 12:55
 29/50 anonim ***** válasza:
párom ugyanekkora és imádom őt :))) én is ugyanennyi cm vagyok
2016. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
28. vagyok. 175 cm férfiban nem a magas kategória (számomra kifejezetten alacsony), de ezt nyilván te is tudod, különben nem tettél volna fel ilyen kérdést. Egy 185 cm magas férfi ezt a kérdést nem tette volna fel, eszébe sem jutott volna, mert ő tényleg magas. Ezzel semmi gond, mert nem lehet mindenki egyforma, de ritka primitív vagy és ez már viszont baj, ezért nem kellesz a nőknek.
2016. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!