Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők a Netes társkeresőn ezt...

A nők a Netes társkeresőn ezt a 3 dolgot nézik: 1. Magasság? 2. Életkor? 3. Fénykép? Minden más lényegtelen a nőknek! Nem így van?

Figyelt kérdés

Ez a három dolog számít a nőknek! Először is ami a legfontosabb a nőknek az a:


1.

-Magasság!! Minimum 180cm legyen az illető!

(ha 160cm körüli a férfi, "jobb ha főbe lövi magát")


2.

Utána megnézik, hány éves a pasi:

20-as évesek jók, 30-asok is jók, ha már 40-es vagy 50-es valaki, akkor ott már csak kényszerűségből ismerkednek a nők esetleg érdekből.

(40-50-es anyagilag szegény, 160-170cm-es vagy albérletben lakó kiábránult férfiak "jobb ha főbe lövik magukat")


3. Ha az első kettő szűrőn esetleg átment a pasi, akkor megnézik a feltett fényképet! Itt aki izmos, nincs elhízva, annak van esélye!


Nincs igazam? Cáfoljon meg az, aki máshogy gondolja!



2014. febr. 25. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

te szerencsétlen csíra élőben ismerkedj, ronda fíreg esélyed sincs a társkeresőn csak a ronda patkányok tolják társkeresőn, mint te,


igazad van, pontosan az ellentéte a te tulajdonságaidnak marad az 5 combú csajszi kangörény!!!!!!!

2014. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem cáfollak mert ez így igaz. De áruld már el, hogy mi mást nézzenek?


Ha te megnézel egy lányt egy fényképen akkor te sem azon kezdesz el gondolkodni, hogy vajon melyik művészeti ág rajongója, a festészeté vagy a színházé...

2014. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem.Ugyan én élőbe ismerkedem,egyszer próbáltam neten és olyan szinten bombázó 16 évessel összejöttem.Igaz,izmos vagyok,de nem vagyok gazdag,saját házam sincs és 176 centi vagyok.
2014. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudlak megcáfolni mert az életben még szét se néztem netes társkeresőn! :)
2014. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ja én 5 évet voltam fent egy társkersőn, kb. 500, de lehet 1000 lánnyal is ismerkedtem és leveleztem. Fénykoromban 10-ből 8 lány visszaírt. Az egész nyitja, hogy a profilját és képeit megnézve ki kell találnod mire bukik és olyan stílusban kell neki levelet írni. Kamuzni szinte kötelező és a tipikus beugratós női kérdésekre mindig hazudni kell.

Így tudsz a legkönnyebben hódítani. Ha őszinte vagy, 90%-os esély van a kudarcra, mert a mai lányok listáznak, mint az állat.


De valóban:

1. magasság

2. jóképűség

3. diploma

4. helyesírás/stílus

5. általában előny, ha kiemeled érzelmes vagy és komoly kapcsolatot keresel

2014. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A 180cm csak az alacsony romantikus vagy magas realista nőknek kell. Ha magas romantikus (nem fog számítani a magasság) vagy alacsony realista akkor jó vagy 180cm alatt is.

Hát ez sem mindenkinek az 50-esek ki vannak zárva mert túl fiatal vagyok de a 40-esekkel semmi baj. A nőknek kevésbé számít a kor ha jóképű a hapsi.

Jóképűség. Hmmm. Őszintén? én pont úgy vagyok vele hogy sokfajta pasit jóképűnek tartok de általában a nők egy-egy típusra izgulnak. Szóval általában ez az első pont, és erről a korra is következtetni lehet.

2014. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Soha nem társkeresőztem, de szerintem sem teljesen mindegy a magasság, mondjuk egy 175 cm-s lánynak nem csoda, ha nem az esete egy alig 160-as pasi. Az életkor meg pláne! Mit akarna pl. egy 20 éves lány egy apja korabeli férfitől? (Oké, vannak ilyen párok, de azért nem ez az általános). A külsőt meg persze, hogy szinte mindenki nézi, nők is, férfiak is, talán az képez kivételt, aki tényleg nem kell senkinek és már piszkosul ki van éhezve.

Mi ezzel a gond?

2014. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó csaj élőben és netes társkeresőn is magasra teszi a lécet. Mondjuk egy 25 éves 178 cm-es, ápolt, kulturált modell alkatú, diplomás középvezető csaj szűrőjén nyilván nem megy át csak az "emberi jósága" miatt egy 40 körüli 175 cm-es kissé kopaszodó, pocakosodó, de összességében rendes szakmunkás.
2014. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8-as. Akkor írok egy példát a női logikára, ami 99%-ban jellemző rájuk.

Vegyünk egy példát:

Ha egy 25 éves átlagos kinézetű, 164cm/60kg-os lány társat keres!

Akkor jelentkezik mondjuk erre egy 30 éves parter, aki jóképű kisportolt, kocsija is van 30/65kg/165cm na az ilyen pasikat kapásból kilövik a nők! Úgy ki rostályák szerencsétlen rendes hapikat, hogy nyekken!

Pedig jó partner lenne, nem iszik nem dohányzik, munkája van, még pénze is van, korrekt és nem kell a nőnek!

Azt hiszem felesleges leírnom miért nem kell!


Ugyanennél a példánál maradva, jelentkezik ehhez a lányhoz egy másik férfi, 30/188/85 paraméterekkel.

Ennek a férfinek nincs munkája sem (persze ezt nem közli), iszik is, cigizik is, nem becsületes, kicsapongó és a nők csodák csodájára ezt a férfit válasszák!

Azt hiszem felesleges leírnom miért!

2014. febr. 25. 20:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen. egy 25 éves nem túl eszes csaj ösztönösen valószínűleg még az impozáns férfias megjelenésű és fellépésű, de link férfit választja. 30 évesen már pár pofára esés után nem biztos.


Viszont 165 cm-es 30 éves férfihoz sem illik igazán egy 25 éves 164 cm-es csaj akkor, ha egyéb vonatkozásban kb. egy szinten vannak. Reálisan 155-160 körüli max. 1-2 évvel fiatalabb, egyéb vonatkozásban hasonló szintű csajnál van esélye.


179 cm-es tényleg egészen versenyképes férfiként fiatalabban sem volt hosszabb kapcsolatom 170 feletti csajjal.


#8

36F

2014. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!