Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik a lány barátom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a lány barátom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem járunk sajnos de nagyon szerelmes vagyok belé :( 24F

Relatív sokat beszélgetünk egyébként, most mondjuk 1 hete nem írt, amúgy meg napi szinten beszélgetünk...


2016. máj. 10. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem ír már egy hete? Ő tudja, hogy szerelmes vagy belé? Mondtad már neki valaha, vagy próbáltad jelezni valahogy? Ő hogy érez irántad?
2016. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tudom és most bevallom, hogy fiúként elcseppent pár csepp miatta, 2. nagy szerelem amúgy az életembe, volt már bnőm, meg szex kapcsolatom de ez teljesen más :(
2016. máj. 10. 19:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a kérdéseimre válaszolnál? Vagy mindegyikre az a válasz, hogy "nem tudom"? Így nem lehet segíteni, tanácsot adni, hogy nem ismerjük a részleteket.
2016. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Miért nem ír már egy hete?

-elmondása szerint valami betegsége van (nem írom le, magán ügy, hogy mi nekem is volt ilyen)

Ő tudja, hogy szerelmes vagy belé?

-nem, de sejtheti

Mondtad már neki valaha, vagy próbáltad jelezni valahogy?

-nem mondtam, jelezni próbáltam közeledéssel...

meg félek, hogy megromlik a kapcsolatuk ha elk#rom :(

Ő hogy érez irántad?

-pozitív mondhatjuk de na semmi kép se lepattintós a stílusa.

2016. máj. 10. 19:39
 5/9 A kérdező kommentje:
sms-t is küldtem, meg net-en is írtam neki de nem kapok választ :(
2016. máj. 10. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd egy kicsit, ha jóban voltatok eddig, biztosan nem azért hanyagol, mert így akar lekoptatni. Várd meg, amíg reagál majd, felkeres téged, ne ostromold addig üzenetekkel, bizonyára az eddigieket is megkapta. Írj neki max. annyit még, hogy csak aggódsz érte, és reméled, hogy majd jelentkezik, utána hagyjad, várj, hogy ő írjon. Aztán ha megint ír és megint beszélgettek, vegyél erőt magadon és hívd el randizni!!!
2016. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ember! most hétvégén kéne, hogy találkozzunk!
2016. máj. 10. 19:51
 8/9 A kérdező kommentje:
bocs a hangnemért csak rohadtul tudok aggódni miatta!
2016. máj. 10. 19:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyelőre ne erőltesd a dolgot, aztán olyan 1-2 nappal később írj neki, hogy most akkor hogy van stb..


Ha fontos vagy neki, visszafog írni előbb-utóbb:)

2016. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!