Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hasonló helyzetben vannak hogy oldják meg?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy pár hónapon belül tervezünk a párommal összeköltözni és már nagyon várom, viszont nagyon sok olyan étel van amit én imádok a párom viszont rá sem bír nézni. Eddig megoldottam, hogy akkor főztem ezeket a kajákat mikor egymagam voltam, de így hogy együtt fogunk lakni így nem fogom tudni ezeket akármikor megcsinálni. Tudom nem ez az élet legnagyobb tragédiája de mégis érdekel, hogy ha valaki van hasonló helyzetben nekik ezt sikerül, valahogy megoldani, vagy ezeket az ételeket innentől kezdve nélkülöznöm kell?

24/L


2016. máj. 11. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek ugyanazt ennie, gondolj bele ha diétázni akar valamelyikőtök de a másik nem, akkor se ehetitek ugyanazt, vagy ha egyikőtök laktózérzékeny vagy glutént nem bírja. Macerásabb mer 2 kaja kell de jobb ötletem nincs .
2016. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értem? Amikor másra vágytok te főzöl ezt, a barátod azt. Amúgy meg felváltva vagy kettesben. Hol itt a gond?
2016. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam egy ilyen étel van, a borsófőzelék. Egész pontosan ő azt nem szereti, ahogy készítem. Azóta nem szoktam főzni. Megtehetném, de lusta vagyok és kiderült, hogy annyira mégse szeretem.

Ő a pacallal és a kocsonyával van így, szintén nem szokta főzni őket.

Azt nem tudom, hogy mit csinálnánk, ha sok ilyen étel lenne.

2016. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz kétfélét főzni, főzöl néha magadnak addig ő eszik hideg kaját. Vagy valami nagyon egyszerűt neki. Nálunk ez nem volt gond, nem vártam el hogy mindig csak olyat főzzön amit én szeretek. Van kenyér meg felvágott, vagy összedobok magamnak egy omletet, rántottát, megoldottam mindig.
2016. máj. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!